Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

LIBEREC 12. 7. Velké produktové školení II - práce s galvanickou žehličkou a ultrazvukovou špachtlí-vhodné produkty, praktické ukázky (max.8 účastníků)

Pokračování velkého produktového školení pro ty, kteří se rozhodují pracovat se SynCare nebo si chtějí dále prohloubit znalosti použití kosmetiky SynCare. Podrobně probereme zásady práce s galvanickou žehličkou a ultrazvukovou špachtlí. Předvedeme si vhodné produkty k těmto přístrojům. Součástí semináře je praktický nácvik. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
12.07.2019 9 - 12
Přednáší
paní Eva Presová- odborná kosmetička SynCare, 731487244
Místo konání
Tř.1. máje 59/5, Liberec - školící středisko ACADEMY CARE
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace