Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

OBSAZENO BRNO 7. 12. ANTI – AGING KOSMETOLOGICKÝ SEMINÁŘ – které přípravky jsou skutečně vhodné pro péči proti stárnutí

Dermo a bio kosmetika SynCare nabízí přibližně 200 přípravků pro péči o pokožku obličeje a těla. Jen některé z nich jsou cíleně určeny pro péči proti stárnutí pleti. Kosmetička získá na semináři ucelený přehled o kombinacích přípravků SynCare při anti – aging péči. Při rozhodnutí o cílené anti – aging péči musí kosmetička zvážit typ pleti, věk, zvyklosti i časové možnosti klientky. Pouze v takovém případě může optimálně zacílit profesionální kosmetické ošetření. V rámci semináře se proto zaměříme na podrobný rozbor typologie klientky s rozdělením jednotlivých výrobků řady SynCare, které jsou vhodná pro konkrétní anti – aging postup. Zvláště se zaměříme na kombinace ultrazvuku a galvaniky v kúrách proti stárnutí pleti. Nedílnou součástí bude prezentace systému HYDRA CLEAN pro čištění pokožky metodou podtlakového promývání vodou, která je zvláště vhodný jako součást ošetření proti stárnutí pleti.

Detaily

Začátek
07.12.2019 11,00 - 14,00
Přednáší
doc. Rulcová, paní Ráčková – firemní kosmetička SynCare
Místo konání
Brno, Syncare Plus, s.r.o., Trnkova 117 g. Ulice Trnkova je za budovou České televize. Dalšími významnými orientačními body jsou prodejna Lidl a areál firmy Zetor. Spojení z hlavního nádraží: tramvajová linka 8 (stanice Novolíšeňská); spojení z nádraží Br
Délka
3 hodiny
Dárek
ILUMENIA rozjasňující krém
Cena
400 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

SEMINÁŘ JE JIŽ OBSAZENÝ A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ PŘIHLÁSIT.

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace