Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Doporučuli byste mi pomoc při perorální dermatitidě? Trápí mě červená, citlivá místa kolem rtů, svědí, pálí, lize praská
Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit, čistící řadu nebo jednotlivé přípravky na pleť, je mi 40 let, mám spíše mastnější pleť náchylnou k tovrbě akné zejména okolí nosu, brada, spodní čelisť. Mám ale prosblém s tím, že mám alergii na kyselinu salicylovou a kyselinu mléčnou a předpoklad je tedy alergie na další exfoliační kyseliny. Projev alergie jsou puchýřky po celém obličeji, rudá, horká kůže, oteklá, pálící a svědící. Sháním mycí gel, a případně i na dočistění tonikum. Je pro mně nějaká možnost? Děkuji. Jinak denní a noční krém si od Syncare kupuji a jsem s nimi spokojená. Mám i šampon, ale s tím je spokojenost lehce slabší.
Dobrý den, Mám otázku ohledně Gelu pod galvaniku a ultrazvuk - je možné ho použít na obličej? Děkuji za odpověď. S pozdravem Ihnatieva Maryna.
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je vhodné kombinovat produkty na akné, konkrétně čisticí mléko a micelární tonikum anti-akné, s bio minerálním krémem nebo ochrannou emulzí. Popřípadě, jaký krém na obličej byste mi doporučili, pokud už zmíněné anti-akné produkty používám?
Dobrý den, jak zjistím odstín makeupu který by mi vihovoval? Děkuji
Dobrý den, chci vás požádat o radu co se týče pánské kosmetiky 45+, Hlavně čištění, krémy. Děkuji moc
Dobrý den, která vaše pleťová kosmetika je nebo naopak není vhodná v těhotenství? Je mi 33 let, děkuji.
Dobrý den, jakou vaši kosmetiku byste mi doporučili na pleť s rosaceou? Děkuji.
dobrý den, prosím je mi 54 a potřebuji poradit vhodný krém na začervenalou pleť tváře kolem nosu nikdy dřív jsem tento problém neměla tak nevím co použít tuhle kosmetiku používám již dlouho a vždy naprostá spokojenost tak bych nerada měnila jen nevím přesně co použít . \moc děkuji
Dobrý den. Jaké krémy se hodí pro 50+
Hezký den. Byla mi diagnostikována AKTINICKA KERATOZA, která je na nose. Vím, že vysoké SPF. Používám denní krém Vichy Liftactiv spf 50. Potřebovala bych poradit na diagnozu vhodný krém na obličej, spíše hydratační. Plet mám dehydratovanou, stárnoucí. Děkuji DM
Dobrý den, prosím o radu, který krém použít na hlubší vrásky. Děkuji.
Dobrý den, prosím o radu, jak odstranit stařecké, po sluníčku pigmentové skvrny. Lze je nějak léčit, nebo i zmírnit, aby se nevytvářely? co používat? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jsem prozatím v prvním trimestru těhotenství a ráda bych se poradila ohledně péče o pleť v tomto období. Doma mám ochranný zimní krém Syncare (Medicare) a také ochrannou emulzi s pantenolem (a UV SPF10, UVA 5). Chci se zeptat, zda je složení a tedy i použití na obličej v těhotenství bezpečné pro miminko. Děkuji mockrát za odpověď. S pozdravem Gužíková
Dobrý den, mám dotaz - zda Gel pod galvaniku a ultrazvuk je vhodný k použití u galvanické žehličky NUSKIN. Nebo jestli mi doporučíte nějaký produkt pro čištění a následné zažehlení na obličej. Děkuji
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o doporučení kosmetiky a to celé řady od odlíčení po konečnou péči na den i noc. Žena 45 let - pleť spíše sušší ,ale i přesto s akné a samozřejmě už i nějaké ty vrásky. Za Vaši odpověď předem děkuji.
Dobrý den, zkusila jsem použít krém pro zesvětlení pigmentu White Action, ale po nanesení na pigmentovou skvrnu mě druhý den začala skvrna svědět. Mám krém používat dále ? Děkuji
Dobrý den, je mi 31 let a mám pleť se sklonem k akné. Odličovací krém a tonikum používám z řady na aknozní pleť. Ráda bych produkt na rozšířené póry / černé tečky. Mohu poprosit o radu, děkuji. Eva
Prosim o radu, jakoi nejlepši péči, jaké připravky dopřat pleti po 50 ☺️ na mysli od odlicení po noc i den, děkuji
Dobrý den, již více jak 5 let používám vaši kosmetiku, bohužel budu muset používání denního i nočního krému 100% kyselina hyaluronová ukončit, poněvadž jsem začala mít na ně alergickou reakci, na čele a v okolí očí. Nevím, jestli jste změnili nějak složení? Všimla jsem si, že na přední straně obalu máte nějaké nové dvě složky - HA & hemiskvalan. Jen bych chtěla vědět, jestli je to skutečně možné, že se opravdu složení změnilo? děkuji S pozdravem Jarmila Svorová