Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Dobrý den, chci poděkovat za rychlé vyřízení objednávky! Vaši kosmetiku jsem vyzkoušela poprvé a jsem velmi spokojená. Určitě vyzkouším i další výrobky.
Dobrý den, prosila by som Vas o informaciu, kde na Slovensku mozem kupit Vasu kozmetiku. Doteraz mi ju dodavala moja kozmeticka. Teraz uz robi s inymi znackami a ja mam problem ako si ju zaobstarat. Velmi mi pomaha "Ochranna emulzia pre velmi suchu plet", ktora robí hotove zazraky aj pre moju dceru, ktora ma problem s alergiou na chlad. Ďakujem
Dobrý den. Pracuji v lékárně a zajímalo by mě,jestli se dají vaše přípravky objednat i přes naše dodavatele? Také mám dotaz za jednu naši pacientku: za jak dlouho po nanesení přípravku Vitilan může na pleť použít jiný krém. Děkuji za odpověď
Dobrý den,chtěla bych poprosit o zaslání katalogu popřípadě vzorků,vyřizuji si živnostenký list a slyšela jsem,že vaše kosmetika je velice dobrá a zákaznice si ju chválí a já jsem právě ve fázi výběru značky kterou budu používatvelice byste mě pomohli.Děkuji
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o zaslání katalogu Vašich výrobků případně i vzorečků, mám zralou smíšenou pleť s mastnější T-zonou. Byla bych Vám vděčná i za zaslání vzorku očního krému, protože se mi už několikrát stalo, že na výrobek, který jsem si zakoupila, jsem byla alergická. Děkujim moc a přeji hezký den
Dobrý den, dostala jsem doporučeni na Vaši kosmetiku, ráda bych Vás poprosila o zaslání katalogu, případně i vzorečků, mám suchou pleť a je mi 32 let, děkuji
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohou gel Vitilan používat i děti. Mnohokrát děkuji
Dobrý den, děkuji za zaslání katalogu s Vašimi výrobky. Ráda bych si objednala kromě pěstící pleťové kosmetiky i make-up, proto si Vás dovoluji požádat o zaslání jejich vzorečků (i za úplatu) - postačí 2 nejsvětlejší tóny. Mohu si tak před objednávkou vyzkoušet zejména odstín a krycí schopnost (mám mastnou pleť s počáteční rosaceou). Mohu tímto požádat i o vzorečky kosmetiky pro citlivou pleť s rozšířenými žilkami? Děkuji.
Dobrý den,koupila jsem si přes internet pleťovou čistící masku a je super,chtěla bych vás poprosit o zaslání katalogu a vzorečků(mám mastnou pleť s akné a je mi 22let),předem moc děkuji
Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zaslání katalogu? Objednala jsem si výrobky pro mastnou pleť u kosmetičky, ale má málo katalogů, takže jí je nechci brát. Moc Vám děkuji. Přeji hezký den.
Dobrý den, je možné získat katalog Vašich výrobků. Vaši kosmetiku používám, ale kosmetický léčebný salon má nedostatek propag.materiálů, vždy si musím zkopírovat a vrátit.
Právě jsem si objednala sadu akné, ráda bych vyzkoušela rovněž make-up, můžete mi, prosím, zaslat vzorek? Děkuji.
Prosím, sdělte mi. kde mohu získat Vaše krémy na opalování. Mám s nimi výbornou zkušenost (získala jsem je v minulosti od kosmetičky, která se odstěhovala mimo Prahu). Děkuji předem za odpověď. Kadeřábková
Dobrý den, chtěla bych se zepta, jestli se můžu zaregistrovat jako nová uživatelky, kdyř nepracuji v kosmetice ani zdravotnictví a nejsem ze Slovenské republiky. Děkuji za odpověď
Dobrý den, velice děkuji za zaslaný katalog i vzorečky. Oceňuji rychlost odpovědi. Katalog se Vám moc povedl. Bude se mi teď lépe vybírat. Vyzkouším a určitě si vyberu a zde v E-obchodě i nakoupím. Přeji Vám hodně úspěchů Andrea O.
Dobrý den, zgelovatěl mi 100% Retinol. Zkoušela jsem ho ponořit do horké vody jak už jste tady radily jedné kosmetičce, ale nepomohlo to. Mrzí mě to, protože zákaznice jsou s retinolem spokojené.
Dobrý den, velice mne zaujala Vaše pleťová kosmetika. Momentálně hledám vhodné přípravky pro péči o svou 40-ti letou suchou a citlivou pleť. Ráda bych vyzkoušela některé Vaše výrobky. Pokud je to jen trochu možné prosím o zaslání vzorečků následující přípravků: Denní krém na suchou pleť BIO Krém na suchou pleť - noční CPK BIO Oční krém s rostlinnými ceramidy Rephasia obnovující krém BIO Sérum povzbuzující s koenzymem Q10 Gel s olivovým olejem Intenzivní hydratační kolagenové sérum Cenu za vzorečky a poštovné samozřejmně akceptuji. Děkuji a těším se na vzorečky Andrea O.
Dobrý den, prosím o zaslání Vašeho katalogu a ceníku. Jsem kosmetička a ráda bych se dozvěděla o firmě něco bližšího.Děkuji
Dobrý den, prosím pošlete mi nový ceník pro kosmetičky,včetně ceníku kab.balení sér a chem.peelingu, podle letáčku se nevyznám v cenách a nevím, jaké jsou VC a MC.Děkuji.
Dobrý den. Ve vašem sortimentu máte oční krém a oční masku.Zajímalo by pro kterou věkovou kategorii je určen oční krém a maska.Nikde to neuvádíte a pochybuji, že je určen pro věk 25- až do smrti. A tímto se chci také zeptat jestli neuvažujete o nějakém např. očním gelu, ne každá žena má ráda mastné oči, když si na ně musí dát krém,když ráda používá vasi značku, ale vy bohužel tento produkt nenabízíte.
Zajímalo by mě zda se výrobky Syn care dají zapracovat do pleti kosmetickým ultrazvukem, konkrétně séra.Nebo jaký upředenostňujete postup při ošetření kosmetickým ultrazvukem s Vašimi přípravky. Děkuji
Mám zájem pracovat s vaší kosmetickou značkou, mužete mi zaslat katalog produktů a podmínky spolupráce. Děkuji Šacherová
Dobrý den, od své kosmetičky paní Schollerové jsem obdržela vzorečky na atopický ekzém. Velice mě pomohly. Jednalo se o Sebucel LIPOskin kód 167 a Sebucel kód 103. Měla bych zájem o těchto vzorcích se dozvědět více (cena a pod.). Poradíte mi prosím?
Dobrý den! Není plánovaný seminář povrchové a hloubkové čištění pleti také v Praze?
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, proč můj salon není zařazen v seznamu certifikovaných pracovišť AHA peelingu, když jsem absolvovala dva kurzy na AHA peeling - klasický i certifikační seminář. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, je mi 40 let a mám v T-zóně velmi otevřené póry a mastnou pleť, pleť mívám hrubou a citlivou při použití některých kosmetických přípravků. Ráda bych Vás požádala o doporučení kosmetiky, případně informace o 100% retinolu a také zaslání vzorků doporučené kosmetiky. Děkuji
Dobrý den, prosím o zaslání podmínek na můj mail k bakalářskému studiu kosmetické péče. Děkuji Součková
Dobrý den .Před čtyřmi roky jsem pracovala s vaší kosmetikou ted jsem s mým druhým synem stále na mateřské a těším se až začnu znovu rozhodně s kosmetikou syncare.Ráda bych se dozveděla o podmínkách nového bakalářského studia v Brně.Děkuji I.kršková
chtěla bych si pořídit do salonu stojan na kosmetiku syncare. je k dostání a kolik stojí děkuji za odpověď
Dobrý den! Ráda bych Vás požádala o zaslání informací o novém bakalářském studium v Brně.Díky
Rada bych vas pozadala o informace ohledne Bc. studia na MU Brno . Dekuji
Dobrý den, prosím o zaslání podmínek na můj mail k bakalářskému studiu kosmetické péče.Děkuji,E.T.
Dobrý den, mohu jako soukromá osoba objednávat ve Vašem e-shopu?
dobrý den.chci si založit nový účeta vše činím podle instrukcí. jenom mně to stále hlásí, že mám špatně napsanou ulici. už nevím jak ji mám napsat, aby byla dobře.píši v kolonce ulice Na Zahrádkách 301 a stále špatně. prosím nevíte v čem tkví porblém? děkuji Musilová
Dobrý den, ráda bych vyzkoušela a pořídila si: Soft Touch krycí voděodolný make-up při akné, ale bojím se, že mi nebude sedět odstín - nabízí se pouze jeden,že? Mohli byste mi poslat vzorek? Je vhodný i pro ženu ve 30ti letech? Děkuji moc
Dobrý den, mohli byste mi prosím zaslat informace o bakalářském studiu péče o tělo na e-mail? dekuji
VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ A HLAVNĚ ÚSPĚŠNÝ NOVY ROK 2008. AŤ JSOU VAŠE ZÁKAZNICE A ZÁKAZNÍCI KRÁSNÍ A SPOKOJENÍ!!! CO PŘÁT KOSMETICE SynCare? MNOHO ÚSPĚCHŮ V OBJEVOVÁNÍ NOVÝCH SKVĚLÝCH DERMOKOSMETICKÝCH PŘÍPRAVKŮ, AŤ SE VÁM NADÁLE DAŘÍ REGISTROVAT NOVÉ "BIOKOSMETICKÉ VÝROBKY" A MNOHO SPOLUPRACUJÍCÍCH KOLEGŮ A KOLEGYŇ.
prosim o zaslani pritupoveho kodu
Dobrý den, zhruba 14 dní používám Vaši kosmetiku a jsem s ní velice spokojená. Proto uvažuji vyzkoušet Vaše make-upy. Prosím o zaslání vzorků (i když budou zpoplatněny).Jestli mohu požádat od každé barvy 2ks. Děkuji moc.
Mám zájem pracovat ve svém salonku s vaší kosmetickou značkou. mužete mi zaslat katalog produktů a podmínky spolupráce. děkuji Vyskočilová
Dobrý den, ráda bych se blíže seznámila s vaší kosmetikou, mám smíšenou pleť, občas dehydrovanou, ale s rozšířenými ucpanými póry. Vzhledem k věku (36 let), mi nevyhovuje vysušující péče "na pleť s akné", tak nevím, jak nejlépe vybrat. Je možné u Vás zakoupit vzorky produktů? Velice mne láká i Váš makeup, ale nevím, je-li vhodný na můj typ pleti. Četla jsem i o Vašem 100% Retinolu, ale v katalogu jsem jej nenašla. Děkuji za info. S pozdravem, Eva Ryšlinková
Dobrý den,prosím o sdělení bankovního spojení za účelem zaplacení poplatku za školení.Děkuji Marcela Binková
Dobrý den . Odebírám Vaši kosmetiku pro ošetření ve svém salonu přes p. Hradeckou. V současné době zprovozňuji internetový obchod s kosmetickou poradnou a ráda bych Vaši skvělou kosmetiku měla v nabídce. Moje přístupové heslo je 1826. S přáním úspěšného dne Žižková Romana
Dobrý den, hledám kosmetiku pro svůj budoucí salon a tímto jsem vás chtěla požádat o bližší informace . Předem děkuji Dvořáková Tel.775085985
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik by stály vzorky Vašich make-upů? Děkuji
Dobrý den ,nevím zda touto cestou mohu získat bližší informaci o studiu Péče o tělo, které bylo prezentováno na přednášce Dr Svobody 26.10.07 na sjezdu UK kosmetiček v Pardubicích,kterého jsem se bohužel nemohla zůčastnit.Za případnou informaci Děkuji.Štěpánka Šabartová
Dobrý den, minulý týden jsem si u Vás přes on line stránky objednala kosmetickou sadu. Nejsem, ale u Vás zaregistrována, přijde mi objednaný balíček? co se týče registrace , stále se mi nedaří se zaregistrovat. jak na stránkách pro slovenské uživatele, tak i na stránkách pro "profesionály"(nejsem kosmetička ani lékař...)děkuji moc a přeji hezký den.
Chcela by som si objednat denny krem na mastnu a zmiesanu plet Bio aj so vzorkou.Je moznost si to vyzdvihnut v nejakom salone v Prahe bez 100 korunoveho postovneho.Alebo kupit v lekarni najblizsej k mojmu bydlisku.
Dobrý den, zvažuji nákup Vašich produktů. Mohli byste mi prosím zaslat vzorky Vašich přípravků na mastnou a problematickou pleť včetně make-upu? Moc Vám předem děkuji
DOBRÝ DEN.Jsem začínající kosmetička a měla bych zájem o Vaší kosmetiku.Ráda bych si pozvala nekoho,kdo mi řekne víc o Vás.Děkuji.Bude čekat na zkontaktování od Vás.Těším se na spolupráci.
Dobrý den, nemohu se zaregistrovat na www stránkách jako nový uživetel.Není tam aktivní odkaz, pouze pro profesionály či uživatele z SR tam je možnost registrace. Je možné někde Vaši kosmetiku vyzkoušet? Jsem z Prahy a tak bych si ráda pořídila nějaké vzorky. Děkuji za odpověď. Nina Horová
Dobrý den, můžete mi prosím poslat zaslat informace pro kosmetičky, ceník a přehled výrobků pro profesionální použití? Děkuji Vernerová
Dobrý den,pokoušela jsem se na Vaše krásné nové stránky přidat svůj kosm.salón,ale jen se mi potvrdila zdvojená registrace na starých www.porad´te mi jakou dělám chybu.Registraci již u Vás mám.Děkuji, s pozdravem Kurková J.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mě obchodní zástupce mohl vysvětlit jak pracovat s dignostickým softwarem od vaší firmy.
Dobrý den, ráda bych si nechala otestovat typ pleti a dle výsledku si koupila kosmetické přípravky Syncare. Lze typizaci provést ve vaší prodejně na Krkoškově? Nebo mi, prosím, poraďte, kde by to bylo v Brně možné. Děkuji za odpověď, přeji hezký den.
Dobrý den,prosím vás,bylo by možné mi zaslat informace o novém bakalářském studiu péče o tělo?Nemohla jsem se dostavit na přednášku pana doktora Svobody v Pardubicích a na netu jsem to nikde nenašla.Děkuji Sopkovičová
Dobrý den, hledám možnost fotodepilace v Brně. Provádíte ji? Děkuji za zprávu, přeji hezký den, Dana Sklenářová
Dobrý den!Mám takový problém. Už se mi stalo podruhé, že během měsíce používání mi začal Retinol houstnout a úplně zhoustnul...jakoby se zkazil. Nemám ho v teple a uzavírám ho víčkem.Nevím co s ním je. Poté ho dál nemůžu používat i když ho tam mám ještě půl tuby.A musím ho vyhodit.Co s tím? Díky za radu.