Abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili spoustu klikání a nezobrazovaly se vám reklamy na věci, které vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.
Hezký den. Byla mi diagnostikována AKTINICKA KERATOZA, která je na nose. Vím, že vysoké SPF. Používám denní krém Vichy Liftactiv spf 50. Potřebovala bych poradit na diagnozu vhodný krém na obličej, spíše hydratační. Plet mám dehydratovanou, stárnoucí. Děkuji DM
Dobrý den, prosím o radu, který krém použít na hlubší vrásky. Děkuji.
Dobrý den, prosím o radu, jak odstranit stařecké, po sluníčku pigmentové skvrny. Lze je nějak léčit, nebo i zmírnit, aby se nevytvářely? co používat? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, jsem prozatím v prvním trimestru těhotenství a ráda bych se poradila ohledně péče o pleť v tomto období. Doma mám ochranný zimní krém Syncare (Medicare) a také ochrannou emulzi s pantenolem (a UV SPF10, UVA 5). Chci se zeptat, zda je složení a tedy i použití na obličej v těhotenství bezpečné pro miminko. Děkuji mockrát za odpověď. S pozdravem Gužíková
Dobrý den, mám dotaz - zda Gel pod galvaniku a ultrazvuk je vhodný k použití u galvanické žehličky NUSKIN. Nebo jestli mi doporučíte nějaký produkt pro čištění a následné zažehlení na obličej. Děkuji
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o doporučení kosmetiky a to celé řady od odlíčení po konečnou péči na den i noc. Žena 45 let - pleť spíše sušší ,ale i přesto s akné a samozřejmě už i nějaké ty vrásky. Za Vaši odpověď předem děkuji.
Dobrý den, zkusila jsem použít krém pro zesvětlení pigmentu White Action, ale po nanesení na pigmentovou skvrnu mě druhý den začala skvrna svědět. Mám krém používat dále ? Děkuji
Dobrý den, je mi 31 let a mám pleť se sklonem k akné. Odličovací krém a tonikum používám z řady na aknozní pleť. Ráda bych produkt na rozšířené póry / černé tečky. Mohu poprosit o radu, děkuji. Eva
Prosim o radu, jakoi nejlepši péči, jaké připravky dopřat pleti po 50 ☺️ na mysli od odlicení po noc i den, děkuji
Dobrý den, již více jak 5 let používám vaši kosmetiku, bohužel budu muset používání denního i nočního krému 100% kyselina hyaluronová ukončit, poněvadž jsem začala mít na ně alergickou reakci, na čele a v okolí očí. Nevím, jestli jste změnili nějak složení? Všimla jsem si, že na přední straně obalu máte nějaké nové dvě složky - HA & hemiskvalan. Jen bych chtěla vědět, jestli je to skutečně možné, že se opravdu složení změnilo? děkuji S pozdravem Jarmila Svorová
Dobrý deň, mám 27rokov, mastnú pleť, hormonálne akné počas menštruácie. Po akné mi ostávajú nepekné červené fľaky. Pomôžte mi prosím vyskladať celú sadu. Rozmýšľam nad glycoretinal C, white action, príp. rada na akné, len neviem ako to správne kombinovať. Ďakujem
Dobrý den, prosím o radu, mám velké otoky pod očima, vím, že máte v nabídce krém, gel na oči, ale můžete mi poradit, který na otoky je nejvhodnější? Děkuji
Dobrý den, jaký prostředek by byl vhodný pro slečnu 12 let na čištění pleti? Sem tam se ji začínají objevovat pupínky hlavně na nose, pak občas na čele a bradě.
Dobrý den, který z Vašich krémů, popř. i dalších produktů byste mi doporučili jako prevenci stárnutí pleti? Je mi 40 let, mám mastnou pleť v T-zóně, a je znát, že pleť už někdy začíná být taková "zvadlejší", kolem očí mám drobné vrásky a nosoretní rýha začíná být výraznější než dříve. Pleť občas bývá namáhaná, protože pracuji venku a pleť tak bývá vystavená různým rozmarům počasí. Děkuji a přeji Vám hezký den.
Dobrý den. Prosím chtěla bych poradit s výběrem vašich produktů, v péči o pleť. Mam suchou a citlivou pleť. Je mi 57.let Používala jsem 10 let kosmetiku která mi uz nevyhovuje. Yves rocher).Stalo se mi ze mne začalo po přípravcích svedit pálit obličej. Jsem musela k lékaři (dermatologie).Proto musím vyměnit kosmetiku. Děkuji za rady. S pozdravem Martina Sochorova.
Nejde mě snížit počet ks v objednávce nákupního košíku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na veškeré kontraindikace k přístroji LED TUNNEL COSMETIX. Děkuji za odpověď. S pozdravem Klinkáčková
Dobrý den, mám pleť s rosaceu a rozšířenými žilkami. Je mi 49 let.Prosím Vás o radu, které produkty pouzivat a jak je vrstvit. Děkuji Sládková Martina
Dobrý den, hledám denní krém na obličej s kyselinou hyalurnovou o obsahu 80 - 500 k Da nebo 500 - 1200k Da. Je mi 64 let a asi bych se nebránila i séru. Ale je pro mne důležítý, kolik je v produktu kys.hyal., což spouta výrobků neukazuje. Děkuji za odpověď Štěpánková Miroslava
Dobry den,prosim o navod použivanipumpičky na hydratačni tonikum.Děkuji
Dobrý den můžete mi doporučit co na žilky na tvářích a nose.
Dobrý den, užívala jsem několik let antikoncepci, která mi pomohla s akné. Ovšem po jejím vysazení začal velký boj. Mastná pleť, černé tečky v T zóně, pupínky mě trápí především v oblasti tváří a brady. Zkoušela jsem už různé produkty na čištění pleti z drogerií, ale mám pocit, že boj neustále prohrávám. Chtěla bych Vás požádat o radu, jaké produkty od SynCare si pořídit na každodenní péči o pleť. Předem moc děkuji.
Kožní lékařka mí sdělila, že mám aktinickou keratozu, ale krém který mi doporučila mi nevyhovuje mohli by jste mi doporučit nějaký produkt, který by mohl být vhodný na zmírnění potíží. L
Dobrý den, minulý týden jsem byla na poslední aplikaci chemického peelingu G70. Bylo mi doporučeno zařadit do rutinní péče krém White action na pigmentové skvrny, které se nepodařilo úplně odstranit. Chtěla bych se zeptat zda tento krém mohu používat ihned po zklidnění po provedeném peelingu. Děkuji za odpověď S pozdravem Marie B
Dobrý den, Prosím o doporučení gelu či pěny na čištění pleti. Dále bych ráda pleťový krém na věk 45+ už jdou decentně vidět vrásky a povedlá kůže. Občas se mi objeví pupínek, šíleně bolí, začervenalý, ale je spíše vnitřní a když se snažím o nějaké to mačkání zůstávají mi pak hnědé skvrny ráda bych se jich zbavila. Co byste mi tedy doporučili? Děkuji
Dobrý den, chtěla bych prosím od vás zimní krémy s ochannou SPF (po celý rok v ČR). Mohu se zeptat co byste doporučili pro slečnu co ma suchou pleť a je ji 24let. Moc děluji
Dobrý den, ve středu jsem absolvovala kurz mezoterapie, ale stále mi nejdou objednat dermastamp a náhradní hlavjce. Musím pro to něco udělat? Děkuji Trčková
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jaké zvolit přípravky v péči o pleť. Je mi 52 let, mám smíšenou pleť s rozšířenými žilkami na tvářích a nosu, občasný výskyt akné, ucpané póry. Užívám G5 enzymový peeling, DECONGENESIA sérum, ECONGENESIA korektor a DECONGENESIA CC krém. Také mám masku CENTELARIA. Čím pleť čistit ráno a večer? Nějaký krém na noc popř. stačí jako denní krém již zmíněný CC krém? Děkuji
Dobrý den, je mi 81 let a mám pleť řekla bych že normální. Koupila jsem si teď zimní krém a zjistila jsem, že má v sobě drobounké jako kuličky. Je to na závadu? Můžete mi ještě poradit krém na noc? Děkuji a jsem s pozdravem Jana.
Dobre poledne!!! Chtela bych vedet nebo si koupit krem s kolagenem ale nivel v modrem baleni!!!Jestli by jsete meli nebo z ate mista na prodej!!! Mockrat Vam dekuji!!!