Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

1 Balení

2 Objednat balení

HEALER gel patří do skupiny kosmetických přípravků, které jsou určené pro podporu regenerace pokožky. Byl vyvinutý firmou VA-BIOS, s. r. o. pod vedením prim. MUDr. Barbary Kubešové, specialistky v oblasti biomedicíny. Díky jejím mimořádným zkušenostem vzniknul přípravek určený pro přímou regeneraci kůže pomocí plazmatických faktorů. Jedná se o mnohaletými testy prověřený princip, že plazma obsahuje řadu látek přímo podporujících hojení. Na bázi extraktu plazmy jsou vyráběna i některá léčiva, avšak HEALER GEL je prvním přípravkem přímo využívajícím plazmatické faktory, který je nabízen jako kosmetika.

Složení INCI

HEALER GEL aplikujeme všude tam, ktde potřebujeme podpořit hojení kůže bez narušení její integrity. V praxi to znamená především stavy po akné, kdy je sice základní problém vyřešený, ale pokožka zůstává trudovitá. Jiným příkladem je aktivace novotvorby kolagenu u kůži spálené na slunci nebo dlouhodobě opakovaně vystavovená slunečním paprskům bez náležité ochrany. HEALER GEL je vhodný i pro předcházení drobným jizvám nebo pro remodelaci čerstvě vzniklé jizvy v normální kůži. Dalším příkladem využití je podpora hojení kůže po některých zákrocích, jako je například dermarollerová mezoterapie nebo AHA GlycoHYAL peeling ovocnými kyselinami. Nanáší se tenká vrstva na kůži.

Pro přístup k souborům musíte být přihlášeni.
Pokud nemáte vytvořený účet, registrujte se zde.
 • Podrobný popis přípravku HEALER GEL
 • Odborný článek o hojení pokožky
 • Pro hodnocení výrobku musíte být přihlášeni.
  Pokud nemáte vytvořený účet, registrujte se zde.

  Nový příspěvek

  *
  *
  Kontrola proti spamu
  * Povinné položky
  Jméno nemusíte uvádět. Uvedený email nebude zveřejněný, slouží pouze k odpovědi na Váš dotaz.
  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace