Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

LIBEREC 14. 6. Masáž pro muže

Mužská populace představuje značný, ale stále ještě nevyužitý potenciál klientů kosmetického salonu. Muž přichází do kosmetického salonu nejen za účelem klasické péče o pleť v smyslu estetiky, ale ocení i relaxaci. Masáž pleti mužů představuje účinný nástroj, který přitahuje pozornost a současně je efektivní pro lifting a rejuvenaci pokožky. Cílem školení je především nácvik originálních technik s využitím přípravků SynCare.

Detaily

Začátek
14.06.2017 10,00 - 13,00
Přednáší
paní Eva Presová - odborná kosmetička SynCare
Místo konání
1. máje 59/5, Liberec III- Jeřáb, evapres@centrum.cz
Délka
3 hodiny
Dárek
Pleťový masážní krém
Cena
1000 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace