Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

PRAHA 20. 5. Speciální rejuvenační masáž s využitím přípravků SynCare

Praktický kurz. Specifickými hmaty a postupy jsou stimulované pojivové tkáně a svaly obličeje, které se na jedné straně zpevní a tím je dosaženo efektu-pozvednutí tváří, obočí a tím i víček, spodního okraje čelisti…Na druhé straně se svaly zbaví napětí, uvolní se tonus a tím vrásky postupně mizí. Dále se řeší redukce tuku, projasnění, rozzáření a optimalizace produkce mazových žláz. Velmi jemně se působí na lymfatický systém.

Detaily

Začátek
20.05.2017 10,00 - 16,00
Přednáší
paní Emílie Sázovská-kosmetička
Místo konání
Střední škola kosmetiky a hotelnictví BEAN, s.r.o, Českobrodská 32a, 19000 Praha 9
Délka
6 hodiny
Dárek
SynCare Pleťový masážní krém 225ml
Cena
2000 Kč (včetně DPH 21%)
Poznámka
Určeno pro 6 osob. V případě menšího počtu účastníků se kurz nekoná a budou vráceny peníze. Na školení se nevztahuje sleva pro výhradní salón

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace