Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

Plzeň 17.10.2017. Velké produktové školení-podzimní péče + praktické ukázky

Seminář je určený pro kosmetičky, které si chtějí osvěžit a doplnit informace o podzimní péči o pleť a profesionální ošetření v kosmetickém salonu. Budou zde představeny novinky, aplikace, postupy ošetření u jednotlivých řad SynCare. Součástí semináře budou i praktické ukázky. Aplikace Alginátové masky. Použití Beta peelu. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
17.10.2017 10-13
Přednáší
paní Milada Šafránková- odborná kosmetická reprezentantka SynCare
Místo konání
PARKHOTEL PILSEN, U Borského Parku 31, Plzeň, kontakt tel: 773662652
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace