Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

OBSAZENO - Ústí nad Labem 24. 10. Velké produktové školení II - použití jednotlivých kosmetických řad se zaměřením na zralou pleť + hyperpigmentace

Pokračování velkého produktového školení pro ty, které se rozhodují pracovat se SynCare nebo si dále prohloubit znalosti způsobů použití kosmetiky SynCare. Budou probrány postupy ošetření pleti se zaměřením na zralou pleť, zásady použití sér, jejich rozdělení dle vhodnosti použití u přístrojů – galvanické žehličky a ultrazvukové špachtle. Podrobně probereme aplikace masek, přípravu alginátových masek, možnosti obohacování masek séry a silicemi. Součástí semináře jsou praktické ukázka ošetření zralé pleti, při které máte příležitost si osobně vyzkoušet některé postupy. Ukázka práce s Indermem + TriaBUTULOTOXIN 33% + kolagenový plát.

Detaily

Začátek
24.10.2017 10 - 13
Přednáší
paní Eva Presová- odborná kosmetická reprezentantka SynCare
Místo konání
Ústí nad Labem, Příkopy 364/21, salonek restaurace Čarodějky
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

SEMINÁŘ JE JIŽ OBSAZENÝ A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ PŘIHLÁSIT.

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace