Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

Seminář zrušen PRAHA 27. 1. ŘASY A VLASY – JAK PODPOŘIT JEJICH RŮST, CO DOKÁŽE KOSMETIKA A CO MEDICÍNA

Pěstěné, zdravé a přiměřeně dlouhé řasy jsou ideálem řady dívek a žen. Již ve starém Egyptě se délka řas upravovala pomocí náhražek. Moderní kosmetika a potažmo medicína dokáže podporovat růst řas, prodlužovat je, zpevňovat či zabraňovat jejich předčasnému výpadu. Účastníci semináře se seznámí s možnostmi podpory růstu řas v kosmetice a bude představena novinka SynCare NEW LASHES sérum pro podporu růstu řas. Zvláště se budeme věnovat rozdílům mezi přípustnými látkami v kosmetice a léky v medicíně, aby kosmetička detailně věděla, jaká rizika mohou léčiva aplikovaná na řasy přinést zákaznici. Zhodnotíme reálný přínos přípravků na prodloužení řas, dostupných na evropském trhu.

Detaily

Začátek
27.01.2018 11 - 14
Přednáší
paní Ráčková – firemní kosmetička SynCare, dr. Svoboda - Ambulance estetické dermatologie SynCare
Místo konání
Praha, hotel IBIS Old Town, Praha – centrum, Na Poříčí 5 , stanice metra náměstí Republiky, tel: 266000999
Délka
3 hodiny
Dárek
SynCare NEW LASHES sérum pro podporu růstu řas
Cena
600 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

SEMINÁŘ JE JIŽ OBSAZENÝ A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ PŘIHLÁSIT.

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace