Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

ČESKÉ BUDĚJOVICE 22.2.2018. Velké produktové školení II-použití jednotlivých kosmetických řad se zaměřením na aknózní pleť

Pokračování velkého produktového školení pro ty, které se rozhodují pracovat se SynCare nebo si dále prohloubit znalosti způsobů použití kosmetiky SynCare. Budou probrány postupy ošetření pleti se zaměřením na aknózní pleť a hyperpigmentace, zásady použití sér, jejich rozdělení dle vhodnosti použití u přístrojů – galvanické žehličky a ultrazvukové špachtle. Součástí semináře jsou praktické ukázky ošetření aknózní pleti, při které máte příležitost si osobně vyzkoušet některé produkty, např. prášková THERMO maska , Beta Peel. Součástí semináře jsou praktické ukázky ošetření aknózní pleti, při které máte příležitost si osobně vyzkoušet některé postupy.

Detaily

Začátek
22.02.2018 10-13
Přednáší
paní Milada Šafránková- odborná kosmetická reprezentantka SynCare
Místo konání
Hotel Budweis, Mlýnská 6, České Budějovice, kontakt tel: 773662652
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace