Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

KARLOVY VARY 24. 5. Velké produktové školení II - intenzivní omlazení pleti, letní péče o pleť a trvalá na řasy Power Pad

Seminář bude rozdělen do dvou částí. V první části podrobně probereme Intenzivní omlazení pleti. Novinky a péče o pleť v letním období a při prázdninových aktivitách. Kombinace masek a sér. Součástí školení jsou praktické ukázky ošetření, při kterém máte příležitost si osobně vyzkoušet některé produkty. V druhé části probereme novou světovou novinku POWER PAD – formování a nadzdvihnutí řas, zvláště se zaměříme na praktický nácvik.

Detaily

Začátek
24.05.2018 9 - 14
Přednáší
paní Petra Hoffmanová- odborná kosmetická školitelka SynCare
Místo konání
Beauty Institut, Mlýnské Nábřeží 507/5, Karlovy Vary
Délka
5 hodin
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace