Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

ZRUŠENO - KARLOVY VARY 18.8. Certifikační seminář pro práci s AHA peelingem GlycoHYAL. Přípravky light AHA. Pouze pro 4 osoby. - CERTIFIKAČNÍ

Seminář patří do certifikačních seminářů, tj. kosmetička obdrží kromě osvědčení i certifikát práce s AHA SynCare GlycoHYAL peelingem kyselinou glykolovou do 35% koncentrace. Účastníci semináře se seznámí s teorií chemického peelingu, Odborně budou probrány kožní projevy, které lze pomocí AHA peelingu korigovat a případy, kdy tento peeling užít nelze.Součástí semináře je praktická ukázka.

Detaily

Začátek
18.08.2018 13 - 15
Přednáší
paní Bc.Jitka Jaškinová, zdravotní sestra, odborná kosmetička SynCare, tel: 777 247 399
Místo konání
Karlovy Vary, Beauty institut - Lázně 3, Mlýnské nábřeží 5
Délka
2 hodiny
Dárek
AHA GlycoHyal G10 Zjemňující emulze
Cena
1500 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace