Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

Ústí nad Labem 1. 3. Velké produktové školení II - Hraniční stavy pleti se zaměřením na periorální a soboroickou dermatitidu, praktické ukázky

Pokračování velkého produktového školení pro ty, kteří se rozhodují pracovat se SynCare nebo si chtějí dále prohloubit znalosti použití kosmetiky SynCare. Podrobně probereme péči o pleť s periorální a seboroickou dermatitidou, profesionální ošetření v salonu a vhodné produkty k domácí péči. Součástí semináře jsou i praktické ukázky. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
01.03.2019 9 - 12
Přednáší
paní Eva Presová- odborná kosmetická reprezentantka SynCare, 731487244
Místo konání
Ústí nad Labem, Hotel VLADIMIR, Masarykova 3128/36, 400 01 Ústí nad Labem
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace