Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

BRNO 5. 4. Školení pro lékárny na produkty SynCare

Produktové školení pro lékárníky a farmaceutické asistenty. Na školení budou probrány vybrané produkty SynCare vhodné do lékáren a jejich použití dle daných typů pleti se zaměřením na dermato - kosmetické vlastnosti a možnosti doplnění při léčbě kožních onemocnění. Bude uskutečněna prezentace diagnostických přístrojů nejčastěji používaných v lékárnách a dermocentrech. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
05.04.2019 10 - 13
Přednáší
paní Michaela Varmužová - odborná kosmetická reprezentantka SynCare, paní Pavla Štuklová - odborná kosmetička SynCare
Místo konání
Brno, školicí centrum SynCare, Trnkova 117g, Brno Líšeň, tel: 733377799 nebo 5648521611
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace