Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

KARLOVY VARY 22.6. MEZOTERAPIE pro kosmetičky - CERTIFIKAČNÍ

Specializovanný certifikační seminář je určený pro 4 osoby. Po společném teoretickém úvodu o problematice mezoterapie se účastnice naučí pracovat s nástrojem pro mezoterapii MEZOROLLER a budou do pleti zapracovávat kyselinu hyaluronovou a další aktivní látky. Lékaři a kosmetičky budou pracovat s odlišnýmii typy MEZOROLLERU. Na závěr účastnice obdrží certifikát vystavený lékařským Centrem estetické dermatologie SynCare. Maximálně pro 4 osoby.

Detaily

Začátek
22.06.2019 9 -12 hodin
Přednáší
paní Bc. Jitka Jaškinová, zdravotní sestra, odborná kosmetická reprezentantka SynCare, tel: 777 247 399
Místo konání
Karlovy Vary, HBClinic, Stará louka 373/6.
Délka
3 hodiny
Dárek
MEZOHYAL 2% - kyselina hyaluronová pro mezoterapii v hodnotě 2 320 Kč
Cena
5000 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace