Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

Hradec Králové 13.9.Velké produktové školení II - Rozjasňující péče 35+ a 55+ s představením novinky ILUMENIA, praktické ukázky

Pokračování velkého produktového školení pro ty, kteří se rozhodují pracovat se SynCare nebo si chtějí dále prohloubit znalosti použití kosmetiky SynCare. Podrobně probereme ošetření pleti 35+ a 55+, dále se zaměříme na to, jak minimalizovat hluboké vrásky v dekoltu. Oblast dekoltu je velmi náchylná k tvorbě vrásek, bývá však často opomíjena, což je škoda. Součástí semináře jsou i praktické ukázky s doporučením domácí péče pro vaše zákaznice. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
13.09.2019 9-12
Přednáší
paní Eva Presová- odborná kosmetická reprezentantka SynCare, tel. 731487244
Místo konání
Hotel Černigov, Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace