Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

ZRUŠENO VIMPERK 12.9. Produktové školení II - Komplexní ošetření pleti 35+ a 55+ s kyselinou hyaluronovou, praktické ukázky

Pokračování velkého produktového školení pro ty, kteří se rozhodují pracovat se SynCare nebo si chtějí dále prohloubit znalosti použití kosmetiky SynCare. Podrobně probereme ošetření pleti 35+ a 55+, dále se zaměříme na to, jak minimalizovat hluboké vrásky v dekoltu. Oblast dekoltu je velmi náchylná k tvorbě vrásek, bývá však často opomíjena, což je škoda. Součástí semináře jsou i praktické ukázky s doporučením domácí péče pro vaše zákaznice. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
12.09.2019 10-13
Přednáší
paní Milada Šafránková- odborná kosmetická reprezentantka SynCare 773662652
Místo konání
Salonek u Vimperka, Svatá Maří 100, Vimperk
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace