Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

OSTRAVA 8. 11. Velké produktové školení II - Efektivní využití peelingů SynCare v kosmetické praxi, praktické ukázky

Seminář je určený pro kosmetičky, které si chtějí osvěžit a doplnit informace o použití peelingů v kosmetice a profesionální ošetření v kosmetickém salonu. Budou zde představeny všechny druhy peelingů: mechanické, chemické, enzymové a jejich použití dle typu pleti, jejich správná aplikace a kombinace u jednotlivých řad SynCare. Součástí semináře budou i praktické ukázky. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
08.11.2019 10 - 13
Přednáší
paní Šárka Vrtělová- odborná kosmetická reprezentantka SynCare
Místo konání
KAMAK cosmetics, s.r.o., Martinovská 3285/36f, Ostrava, tel. 734235976
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace