Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

ČESKÉ BUDĚJOVICE 17.1. ÚČINNÉ LÁTKY V KOSMETICE ANEB NE VŠE, CO DOBŘE ZNÍ, MUSÍ BÝT ÚČINNÉ

Kosmetičky, ale i lékárníci jsou denně atakováni zástupci kosmetických značek. K tomu přistupuje reklama v médiích i osobní doporučení. Látky jako kaviár, zlato, stříbrno, hadí sérum nebo drahokamy jsou dnes častou složkou kosmetických přípravků. Problém nastává, když „zázračná“ látky neplní očekávání. Seminář se zaměří na rozbor skutečných vlastností těchto látek a řady dalších, které mohou v zákaznici vytvářet dojem výjimečnosti. Účastnice semináře se dozví, na co má ze zákona nárok pro doložení tvrzení o kosmetických přípravcích, a po absolvování semináře by měla být schopna rozlišit reálné účinky některých kosmetických látek, aby předešla případnému zklamání jejích zákazníků. Prostor bude rovněž pro diskuzi a osobní dotazy na konkrétní složky kosmetiky.

Detaily

Začátek
17.01.2020 11-14
Přednáší
Dr. et Mgr. Petr Svoboda
Místo konání
Hotel Budweis, Mlýnská 6, České Budějovice
Délka
3 hodiny
Cena
600 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace