Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení přihlášení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

PRAHA 7. 11. ROZDÍLY V OŠETŘENÍ PLETI JEDNOTLIVÝCH ETNICKÝCH SKUPIN A JEJICH NEJČASTĚJŠÍ KOSMETICKÉ PROBLÉMY

Součástí osnov všech vzdělávacích programů pro budoucí kosmetičky je seznámení se problematikou dermatitid – různých zánětů kůže. Je to nejen proto, že kosmetička by měla znát v přehledu nemoci kůže, ale současně se s řadou jejich projevů setká v rámci své kosmetické praxe. Střední Evropa je místem prolínání různých kultur od nepaměti. Zejména v posledních dvaceti letech se proměnila struktura obyvatelstva do té míry, že řada salonů se stále více zaměřuje na kosmetikou péči o cizinky a cizince. A zdaleka již nejde pouze o blízké Evropany, ale i o příslušnice a příslušníky pro nás stále ještě exotických zemí. I když toto téma dnes může vyvolávat kontroverze, je skutečností, že nárůst je zaznamenáván především z řad movitých občanů afrických a asijských zemí nebo Afroameričanů. Za velmi náročnou klientelu jsou považovány především Arabky, ale také Arabové, protože v bohatých zemích malé Asie je běžné, že kosmetické procedury podstupuje řada mužů. Standardní salonní postupy jsou zpravidla uzpůsobeny pro populaci bělochů – a i zde je řada rozdílů daných populačními postupy. Proto je nanejvýš účelné seznámit odbornou kosmetickou veřejnost s rozdíly v zastoupení typů pleti u jiných ras, se zaměřením na konkrétní kosmetické problémy, které je trápí. Z onemocnění se zaměříme na výskyty akné, změn pigmentu, na alergie a citlivost pleti.

Detaily

Začátek
07.11.2020 11 - 14,00
Přednáší
dr. Svoboda, paní Ráčková - odborná kosmetička SynCare
Místo konání
Praha, hotel IBIS Old Town, Praha – centrum, Na Poříčí 5, stanice metra náměstí Republiky, tel: 266000999
Délka
3 hodiny
Dárek
Maska liftingová při hormonální akné 75ml NOVINKA.
Cena
700 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace