Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

PRAHA 27. 3. MEZOTERAPIE - certifikační školicí kurz pro lékaře a pro kosmetičky, včetně školení DERMASTAMPU - CERTIFIKAČNÍ

Specializovaný certifikační seminář je určený maximálně pro 7 osob. Po společném teoretickém úvodu o problematice mezoterapie se účastnice naučí pracovat s nástrojem pro mezoterapii MEZOROLLER a budou do pleti zapracovávat kyselinu hyaluronovou a další aktivní látky. Lékaři a kosmetičky budou pracovat s odlišnými typy MEZOROLLERU. Na závěr účastnice obdrží certifikát vystavený lékařským Centrem estetické dermatologie SynCare.

Detaily

Začátek
27.03.2020 9:00 - 12:00
Přednáší
paní Petra Hoffmanová, odborná reprezentantka SynCare, zdravotní sestra
Místo konání
ZŠ Človíček, Veronské náměstí 595, Horní Měcholupy (zastávka Veronské náměstí)
Délka
3 hodiny
Dárek
MEZOHYAL 2% - kyselina hyaluronová pro mezoterapii v hodnotě 2 320 Kč
Cena
5000 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace