Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení přihlášení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

ZRUŠENO BRNO 27.11. KOSMETICKÁ RADIOFREKVENCE – RADIOFREKVENČNÍ RESURFACING OBLIČEJE - CERTIFIKAČNÍ SEMINÁŘ - CERTIFIKAČNÍ

Radiofrekvenční přístroje jsou dnes široce využívány v estetické medicíně, částečně i v chirurgii. Miniaturizace a vývoj nových kontaktních elektrod umožnil také jejich širší využití také v profesionálním kosmetickém ošetření. V salonech krásy nachází radiofrekvence uplatnění především při formování kontur obličeje, případně i dekoltu. SynCare radiofrekvenční přístroj je určený především resurfacing obličeje metodou stimulace tvorby nového kolagenu a částečného odbourání podkožního tuku. Principem je cílené bodové prohřívání kožní tkáně. Tento moderní a velmi účinný způsob profesionálního kosmetického ošetření vyžaduje správnou techniku, jíž se budeme věnovat na tomto semináři. Současně probereme jednotlivé režimy ošetření a kombinaci s kosmetickými přípravky. UPOZORNĚNÍ: Na seminář má smysl se přihlašovat pouze v případě, že vlastníte nebo máte závazně objednán přístroj pro radiofrekvenci SynCare. Typ tohoto přístroje bude uveden na certifikátu. Dalším účastníkům bude certifikát vystavený až po nákupu přístroje.

Detaily

Začátek
27.11.2020 10-13
Přednáší
paní Michaela Varmužová - odborná kosmetická reprezentantka SynCare
Místo konání
Brno, školicí centrum SynCare, Trnkova 117g, Brno Líšeň, tel: 734 387 552 nebo 548 521 611
Délka
3 hodiny
Dárek
Gel pod radiofrekvenci
Cena
1500 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

SEMINÁŘ JE JIŽ OBSAZENÝ A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ PŘIHLÁSIT.

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku