Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení přihlášení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

ČESKÉ BUDĚJOVICE 29. 10. Velké produktové školení II - NOVINKA BROW lifting - laminace obočí, trvalá na řasy, Power Pad - lifting řas, barvení řas a obočí, praktické ukázky - CERTIFIKAČNÍ

Probereme nový světový trend BROW lifting - laminaci obočí a trvalou na řasy POWER PAD - formování a nadzdvihnutí řas - lash lifting s využitím séra NEW LASH - lash botox. Dále se zaměříme na techniku barvení řas a obočí s přípravky Binacil. Součástí certifikačního školení bude praktický nácvik. Účastníci obdrží certifikát. Maximální počet 7 osob.

Detaily

Začátek
29.10.2020 11 - 14
Přednáší
paní Milada Šafránková- odborná kosmetická reprezentantka SynCare 773662652
Místo konání
B. Smetany 2719/1a, České Budějovice - Hotel Savoy
Délka
3 hodiny
Cena
1000 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace