Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení přihlášení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

ČESKÉ BUDĚJOVICE 20. 11. Velké produktové školení II - Zesvětlování pigmentových skvrn, novinka G20 AHA PhytoHYAL, praktická ukázka.

Pokračování velkého produktového školení pro ty, které se rozhodují pracovat se SynCare nebo si dále prohloubit znalosti způsobů použití kosmetiky SynCare. Budou probrány postupy ošetření pleti se zaměřením na zesvětlování pigmentových skrvn, použití depigmentačního krému a využití kyselin. Představíme si i novinku G20 AHA PhytoHYAL. Součástí semináře jsou praktické ukázky.

Detaily

Začátek
20.11.2020 11 - 14
Přednáší
paní Milada Šafránková- odborná kosmetická reprezentantka SynCare 773662652
Místo konání
B. Smetany 2719/1a, České Budějovice - Hotel Savoy
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace