Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení přihlášení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

Brno 16. 4. ON-LINE Velké produktové školení II - Jarní restart pleti pod rouškou s kosmetikou SynCare -

Jaro je pro mnohé z nás nejkrásnějším období roku. Tak jako příroda, probouzí se také pleť a vyžaduje naši zvýšenou pozornost. Odměníme se jí intenzivní výživou a regenerační péči. Nejen zima, ale také dlouhodobé nošení roušek pokožce neprospělo. Pleť je unavená a pod roušku i přes správnou péči strádá. On-line školení pro profesionály v péči o pleť se zaměří na ucelený přehled přípravků SynCare pro jarní regenerační a rejuveneční péči a také na postupy ošetření, které vycházejí z těch nejlepších zkušeností našich kosmetiček.

Detaily

Začátek
16.04.2021 10,00
Přednáší
paní Pospíšilová, odborná kosmetička SynCare
Místo konání
on-line seminář
Délka
1 hodina
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku