Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení přihlášení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

PRAHA 24. 9. DERMATOLOG PŘEDNÁŠÍ RADÍ – AKNÉ LZE V KOSMETICKÉM SALÓNU USPĚŠNĚ ŘEŠIT – JEN JE TŘEBA ZNÁT SPRÁVNÉ POSTUPY A HRANICE

70 % dospívajících se potká s problémem akné. Až 15 % z nich trápí akné i v dospělosti. To dohromady představuje významnou potenciální skupinu zákazníků kosmetického salonu. I proto je kosmetické ošetření pleti s akné a při sklonu k akné standardní nabídkou služeb. Chyby a nedorozumění při ošeření často vyplývají z představy, že v salonu lze aknózní leť pouze čistit a vše ostatní je věcí léčby. Naopak, většina akné je zvládnutelná optimální salonní a navazující domácí kosmetickou péčí. Vše záleží na volbě správného postupu, vhodných přípravcích a rozeznání hranice, kdy je již nezbytné doporučit zákaznici/zákazníkovi návštěvu lékaře. Největší specialistka v ČR na léčbu akné – doc. MUDr. Rulcová – podrobně probere problematiku léčby akné a optimální kosmetické péče přípravky SynCare. Praktická ukázka se zaměří na čištění pleti pomocí kosmetiky i dostupnými přístroji.

Detaily

Začátek
24.09.2022 11 - 14
Přednáší
Doc. MUDr. Rulcová, CSc. - vedoucí lékařka ambulance estetické dermatologie SynCare
Místo konání
Praha, hotel IBIS Old Town, Praha-centrum, Na Poříčí 5, stanice metra náměstí Republiky, tel: 734 235 976
Délka
3 hodiny
Cena
700 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku