Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení přihlášení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

OBSAZENO PRAHA 25 . 11. AKADEMIE Závěrečný vzdělávací kurz - CERTIFIKAČNÍ

Závěrečný vzdělávací kurz zaměřený na prohloubení dovedností a znalostí. Během celodenního kurzu se Vám představí kapacity ve svých oborech, jako je doc MUDr. Rulcová. CSc. a Dr. et Mgr. Petr Svoboda, PhD. estetická dermatologie SynCare, Yvona Ráčková - firemní kosmetička, a další. Čekají Vás zajímavá témata přednášek. Kurz je ukončen krátkým závěrečným testem. Po absolvování tohoto kurzu budou předány ozdobné certifikáty s pečetí SynCare a podpisem vedoucí lékařky Dermatologie SynCare s označením Akademik/Akademička Syncare s Vašim jménem. Certifikát bude potvrzovat Vaše celoroční odborné vzdělávání. V rámci kurzu bude zajištěn oběd a občerstvení. Přihlášení na akci je možné do konce října.

Detaily

Začátek
25.11.2022 9-16.30 hod
Místo konání
Hotel Century Old Town Prague, Na Poříčí 7, 110 00 Praha 1
Délka
7,5 hod
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)
Poznámka
Parkování je možné v garážích hotelu za poplatek (předpokládaná cena do 300 Kč). Pro zájemce o ubytování byla vyjednána v hotelu zvýhodněná cena (jednolůžkový pokoj 1620 CZK/noc včetně snídaně). S požadavkem o zajištění ubytování se obracejte prosím přímo na paní Petru Hoffmanovou, tel. 734235976, e-mail: petra@syncare.cz

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

SEMINÁŘ JE JIŽ OBSAZENÝ A NENÍ MOŽNÉ SE NA NĚJ PŘIHLÁSIT.

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Kontrola proti spamu
Pro kontrolu prosíme opište znaky z obrázku