Z technických důvodu na straně České pošty není aktuálně možné využít jejich dopravy v objednávce. Děkujeme za pochopení.

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Diagnostika pleti a fototypu

Diagnostika pleti a fototypu - zdarma

Diagnostika pleti a fototypu

Mnoho problémů je způsobeno nesprávným určeným typu pleti. Proto je diagnostika pleti základní podmínkou optimálního doporučení péče o pleť.

Dermokosmetika SynCare provádí přístrojovou digitální diagnostiku pleti v lékárnách a salonech. Vyškolená specialistka Vám určí pomocí speciálních sond hydrataci pleti a množství jejího povrchového mazu. Dále vyhodnotí SPF kůže a stanoví, jak vaše pokožka dokáže udržovat optimální vlhkost. Termíny se pravidelně aktualizují. Diagnostika je zdarma.

Vizuální tabulku fototypů si můžete stáhnout zde
Podrobné informace o diagnostice pleti si můžete přečíst zde
Dermokosmetika pro ochranu kůže při opalování

Diagnostika pleti a fototypu

Termíny bezplatné diagnostiky

Říjen

  • 13.10. 11.00 - 15.00 hod, Litvínov, Studio de lexe, Diagnostika pleti bude probíhat v kosmetickém salonu - Studio de luxe. Na diagnostiku je potřeba se předem objednat Denisa Vodáková, tel: 605847009, e-mail: danielavodakova@email.cz Diagnostiku bude provádět paní Petra Hoffmanová - odborná školitelka SynCare.
  • 24.10. 12.00 - 16.00 hod, Dvůr Králové nad Labem, Yvona Černíková, kosmetika, Leginářská 563, Dvůr Králové nad Labem., Diagnostika pleti bude probíhat v kosmetickém salonu Yvona Černíková. Na diagnostiku je potřeba se předem objednat. tel: 777907438. Diagnostiku bude provádět paní Petra Hoffmanová, odborná kosmetická školitelka SynCare.