Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Diagnostika pleti a fototypu

Diagnostika pleti a fototypu - zdarma

Diagnostika pleti a fototypu

Mnoho problémů je způsobeno nesprávným určeným typu pleti. Proto je diagnostika pleti základní podmínkou optimálního doporučení péče o pleť.

Dermokosmetika SynCare provádí přístrojovou digitální diagnostiku pleti v lékárnách a salonech. Vyškolená specialistka Vám určí pomocí speciálních sond hydrataci pleti a množství jejího povrchového mazu. Dále vyhodnotí SPF kůže a stanoví, jak vaše pokožka dokáže udržovat optimální vlhkost. Termíny se pravidelně aktualizují. Diagnostika je zdarma.

Podrobné informace o diagnostice pleti si můžete přečíst zde
Dermokosmetika pro ochranu kůže při opalování

Diagnostika pleti a fototypu

Termíny bezplatné diagnostiky

Březen

  • 08.03. 14-18 hod, Říčany u Brna, Slunná 607, Diagnostika pleti bude probíhat v kosmetickém salonu Andrea Hendy. Na tuto diagnostiku je nutné se objednat předem. Tel. číslo: 739677575 (Šárka Vrtělová, reprezentantka SynCare)
  • 16.03. 12-16 hod, SLAVIĆÍN, Lékárna Bosco, Horní nám. 112, Na diagnostiku pleti není nutné se předem objednávat. Diagnostiku bude provádět paní Šárka Vrtělová, odborná kosmetická školitelka SynCare. Kontakt: 739677575
  • 23.03. 8-12 hod, KOPŘIVNICE, Lékárna Medical, Záhumenní 4c, Na diagnostiku pleti není nutné se předem objednávat. Diagnostiku bude provádět paní Šárka Vrtělová, odborná kosmetická školitelka SynCare. Kontakt: 739677575