Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Poradna

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, v letáku o akné je zmínka o tom že se na vašich stránkách nachází přehled komedogenních látek. Nedaří se mi ho dohledat prosím o vložení odkazu. Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, máme technické problémy s umístěním souboru na server, věřím, že v pátek to bude v pořádku. Hezký večer Soňa Vinkláriková asistentka prodeje

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

zakoupila jsem radiofrekvenční přístroj,poradíte mi jakou kosmetiku při použití tohoto přístroje použít na vrásky,na lifting obličeje, na celulitidu,na akné?

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, radiofrekvence je založena na principu dodání kvanta energie do definovaneého tkáně - zde kůže. Dojde k teplotnímu účinku, což má pozitivní vliv např. na celulitidu nebo pro remodelaci pokožky. Máme konkrétní zkušenosti např. s přístrojem od firmy BTL, ale přístroje jsou si navzájem hodně podobné. Pro radiofrekvenci doporučujeme od SynCare např. Celluderm gel, ale máme dobré zkušenosti z naší kožní ambulance i s Kelodermem na jizvy. Pro rejuvenci používáme Gel s olivovým olejem společně s dermaBOTEXIN krémem. U akné je dobrá rediofrekvence s Maskou anti-akné nebo s Gelem při aktivním akné. Víme, že kosmetičky s těmito přístroji používají i další kombinace od SynCare. Hezký den přeje Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, je mi 37 let, mám smíšenou pleť s akné, jizvy po akné, nejednotný odstín pleti, prolínající se projevy hyperpigmentace a hypopigmentace. Používám čistící mléko Anti-akné a krém Symbiose, (+ další přípravky SynCare) a akné se lepší. Ráda bych řešila také problémy s pigmentací. Je možné kombinovat přípravky Vitilan a White Action? A dále bych se chtěla zeptat, jak často doporučujete používat enzym. peeling, (jedná se mi o domácí péči). Předem děkuji za odpověď.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, je velmi příjemné slyšet, že dermokosmetika SynCare působí i na akné dospělých podobně jako u dospívajících. Kombinace je myslím zcela vyhovující. Symbiose doporučuji používat 2 měsíce a poté si udělat 1 měsíc přestávku. Ptala jsme se naší paní docentky z ambulance. Ona dokonce Vitilan + WA kombinuje, ale ještě přes den doporučuje UV filtr. U Vás s akné se to s těmi krémy s UV filtry nesmí příliš přehánět, proto je lepší omezit expozici. WA můžete 2x denně pečlivě alespoň 1 minutu vmasírovávat na místo pigmentace. Vitlin je vhodné použít až 3 krát denně. Enzymový peeling pro domácí ošetření by se měl používat večer kontinuálně maximálně po dobu 14 dnů. Na pleti jej ponechejte do 10 minut, poté opláchněte vodou. Kúru můžete zopakovat po 1 měsíci. Hezký den přeje Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, mohu nechat vyškolit pro mezoterapii dermaroller zdravotní sestru,i když nemá kosmetické školení.Má 16letou praxi a nyní pracuje v kosmetickém studiu. Provádíte toto školení individuálně?Měla bych zájem i o vaše výrobky/katalog/.Děkuji za odpověď.Kolínková Gabriela

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, ano, zdravotní sestra již z povahy svého vzdělání se může nechat vyškolit na peercing-dermarollerovou mezoterapii. Školení probíhá v naší kožní ambulanci pod vedením dermatologa a je maximálně pro 5 účastnic. Cena je 4500 Kč. Je možná se nechat školit i úplně samostaně, cena je 11 000 Kč. Pokud nám pošlete adresu, zašleme Vám kompletní informace včetně katalogu s výrobky. Hezký den Renata Svobodová plus@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, máme zájem o koupi přístroje Multi Dermascope MDS 800. Prosím o sdělení ceny. Děkuji Jitka Jaškinová

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Zajimam se o dermarollerovou mezoterapii z duvodu hyperpigmentace v obliceji.Mam pigmentove skvrny jiz 10let,ktere na slunci rychle tmavnou.Zatim jsem tento problem neresila zadnym kosmetickym osetrenim,pouzivam kremy s vysokym ochranym faktorem,ale,bohuzel,nejsem zcela spokojena s jejich ucinkem.Je tato metoda dobrym resenim? Predem dekuji za vasi odpoved.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, dle popisu se jedná o solární hyperpigmentace s možnou kombinací s melasmou. Bylo by vhodné se na pigment podívat dermatoskopem, aby se zjistila hloubka uložení. Poté lze určit strategii péče. Vhodná může být i dermarollerová mezoterapie nebo její kombinace s dalšími postupy. Hezký den dr.Svoboda Centrum estetické dermatologie SynCare Plus, s.r.o. Pekařská 3, Brno 602 00 Brno Nestátní zdravotnické zařízení Dermatovenerologie 404 Registrace: 605/2008 JMK tel: 733 377 799

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím o radu - co byste mi doporučila na lokální ošetření zanícených místeček u normální a smíšené pleti ? S Vaší kosmetikou začínám, hledala jsem nějakou antibakteriální tyčinku, ale nic takového jsem nenašla. Moc děkuji za odpověď. Katka Odehnalová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, jednoznačně Vám doporučuji Gel při aktivním akné. Obsahuje ciklopirox, což je látka blízká antibiotikům. Ze zkušenosti mých klinetek vím, že to zabírá rychle a spolehlivě právě při zanícených pustulách. Délka použití je maximálně 7 dnů. Děvčata to mají někdy tendenci zneužívat. Velmi dobrý je také antibakteriální make-up, je podobný Acnecoloru. Hezký večer Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, velmi se zajímám o kosmetiku Syncare, už mám i prostředky na čištění pleti a sérum na oči Unlimate Rich Lifting a Rephasii, chtěla bych si objednat další.Z vasích stránek jsem se dověděla,že je dobré doplnit rephasii noční renovii? Ale můj dotaz zní, mám si koupit i denni renovii? A velmi by mě zajímalo, co si koupit z řady dermabotexin, jesli krém, nebo amputoxin. Jak byste mně doporučili složit péči? Je mně 48 let. Mnohokrát děkuji za radu a odpověď. Ivona Stuchlíková

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, Rephasia je noční krém především na perimenopauzální pleť tj, od 45. cca k 55. roku. Jako denní péče se doporučuje Renovia denní krém s UV fitrem. Po 55. roce a více se doporučuje na místo Rephasie krém Renovia noční, ale opět pro denní péči je vhodná denní Renovia. DermaBOTEXIN krém je na dlouhodobou péči proti vráskám - obsahuje Argireline, což je látka s podobným účinekm na sval jako botulotoxin, ale bez toxických účinků. Ten je ovšem nutné aplikovat denně a pečlivě vmasírovávat - začíná působit až cca po 2 týdnech. Naopak Amputoxin je na rychlé uvolnění mimických vrásek, ale působí jen krátce, maximálně do 2 hodin, a proto je vhodný např. do divadla a společenské akce. S pozdravem Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobry den,velice dobře znám Vaši kosmetiku dělala jsem si kurz a se Syncare jsme pracovali a používám ji do dnes,ale už mi chybí čisticí mléka a tonika, a jak jsem se dívala do objednávek tak jsou jen 200ml,a já mám 500ml tak bych potřebovala ty větší kde je seženu.Děkuji Křápková

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobry večer chcela by som sa opýtať ked mám suchu pleť na čele a na lícach a mastnú mám na nose a na brade aké prípravky by som mala používať? a od mojej kozmetičky som si objednala značku syncare mám čistiaci gél a ten je pre suchu a dehydrovanu pokožku a ešte mám aj tonikum na mastnu a zmiešanú pleť a krém mám na mastnú a zmiešanú pleť a ako si to mám dávať prosím Vás poradte my.ĎAKUJEM PEKNE

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, Váš typ pleti se odborně jmenuje redukovaná smíšená pleť. Platí, že místa, kde je dostatek mazu (brada, nos) nemusíme příliš ošetřovat tukovými složkami (mléka, krémy), ale měli bychom je šetrně čistit. Poté jsou pro ošetření vhodnější gelové přípravky (např. Gel s olivovým olejem. Naopak tváře, líce (ve Vašem případě i čelo) oplachujeme jen čistou vodou, eventuelně tonikem hydratačním, doplňujeme chybějící tukové složky (krémy - např. Výživný krém biomineral nebo Krém na normální a mastnou pleť denní i noční BIO. Variant je mnoho, pokud byste dál potřebovala poradit, ozvěte se. S pozdravem Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, začala jsem používat vaši kosmetiku, avšak nevím, jestli správné produkty.Beru HA Chloe, která mi pomohla s akné, především na zádech, kde se mi již vůbec netvoří, nicméně v obličeji takový úspěch nemá. Dříve jsem používala lokální léky od kožní lékařky, které sice měly efekt, ale zároveň moji pleť velmi vysušovaly. Moje pleť je citlivá, mastná, místy suchá... Podstoupila jsem i chem. peeling, několik aplikací laseru Smoothbeam, bez žádného výsledku. Kosmetička mi doporučila čistící a odličovací mléko a zmatňující tonikum z důvodu, že sada anti-akné by mě vysušovala, avšak mám pocit, že se moje pleť zhoršuje a více mastí. Přes den používám opalovací krém s vysokým faktorem, nekomedonní.Jaký program byste mi doporučili? Včetně denního krému? Děkuji za odpověď.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, pokud máte intenzivnější projevy akné, doporučuji i s denními krémy velmi šetřit. Skutečně jen tenkou vrstvu. Od nás to může být např. Symbiose, který dodá pouze lehce maz, ale současně tlumí projevy akné. Reaktivní promaštění ukazuje na hormonálně podmíněné akné. V tom případě doporučuji podrobnější vyšetření u kožního lékaře - např. hladina kortizolu a dále zjištění aktivity mazových žláz. My tato vyšetření děláme standardně v ambulanci. Existuje komplexní terapie, která cíleně omezuje aktivitu mazových i folikulární hyperkeratózu. AHA se musí aplikovat u intezivnějšího akné až v 5 dávkách, přičemž mezi první a druhou aplikací se stav může dokonce zhoršit. Určitě tedy doporučuji dobrého kožního lékaře, případně se můžete objednat k doc. Rulcové v naší ambulanci, která se vrámci ČR specializuje na léčbu akné. Od SynCare doporučuji Tonikum hydratační (eventuelně i to zmatňující)a Gel při aktivním akné. To určitě zabere, ale stále to není koneční řešení. Hezký den dr. Svoboda, Ambulance estetické dermatologie SynCare ambulance@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,chci se zeptat jak dlouho pusobí Amputoxin.Děkuju Jeřábková

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, Amputoxin je na krátkodobou relaxaci mimických svalů zejména na čela. Délka působení je do 2 hodin. Je to tedy především na společesnké akce. Dlouhodobé působení má DermaBOTEXIN. Hezký den Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,jsem vyučená kosmetička a delší dobu jsem tuhle profesi nedělala.Hrozně ráda bych se k tomu vrátila,jenže je velice těžké se k něčemu takovému vrátit a hlavně jak začít.Hledala jsem dobrou kosmetiku,což jsem našla. Ale taky je velice důležité ji dobře používat.Tudiž jsem se chtěla zeptat jestli nepořádáte nějaký seminář o vašich výrobcích a o tom jak je dobře používat? Protože jak znova začít?

Re: Vzkaz z WWW

Dobrýn den, samozřejmě pořádáme i obecné školicií semináře. Přikládám kontakty na odborné SynCare kosmetičky. Prosím, vyberteis , která je Vám nejblíže: BRNO - paní Ivona Ráčková, Ambulance plastické chirurgie, Podpěrova 6, tel: 542 221 948 mobil: 606 433 681, e-mail: rackova@syncare.cz PRAHA - paní MUDr. Věra Narovcová, kosmetika Košík, Rembrandtova 6 Praha 10 Skalka, mobil: 603 340 375, e-mail: vera.narovec@seznam.cz OSTRAVA - paní Iva Juráková, studio Kočka, P. Křičky 25, mobil: 736 640 330, e-mail: paiva@centrum.cz LIBEREC - paní Eva Presová, Jáchymovská 283/2, mobil: 731 487 244, e-mail: evapres@centrum.cz ČESKÉ BUDĚJOVICE - paní Milada Šafránková, Vimperk, mobil: 773 662 652, e-mail: safrankova.mil@centrum.cz Hezký večer Soňa Vinkláriková asistenky prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, zařizuji si kosmetický salon a měla bych zájem o Vaši kosmetiku. Můžete mi prosím zaslat katalog a ceník ? Děkuji Kateřina Odehnalová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrá den paní Odehnalová, prosím Vás o adresu, abychom Vám mohli poslat materiály. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den,máte krásné stránky,teprve s váma začínám a jsem moc ráda,že jsem po 13ti letech,-to pracuji jako kosmetička-našla kosmetiku,která umí řešit všechny možné problémy.Začala jsem s řadou pro citlivou pletˇ,výsledek je neobyčejný.do masky jsem přidala tonikum a serum,šteˇtcem nanesla napletˇ a překryla ještě navlhčenou gázou,ponechala na pleti 20min,po jsem nevěřila,že konečně jsem našla to,co jsem hledala.Děkuji Vám,těším se na další Vaši fungující kosmetiku,přeji krásný den IRENA PINCOVA

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím o radu,jaký je vhodný krém pro noční,případně i denní péči pro normální pleť ve věku 35-40let.Děkuji Katka

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, pokud je v jiných ohledech Vaše pokožka bezproblémová, doporučuji Vám Denní krém na normální na mastnou pleť CPK BIO - neobsahuje konzervaci ani parfém a klienti jsou s ním velmi spokojeni. Navíc má v sobě fyzikální UV filtr. Na noc pak existuje jeho noční varianta. Je velmi podobná, ale poněkud hutnější a bez UV filtru. Osobně mám rovněž velmi dobré zkušenosti s Nicream krémem. Ten lze používat přes den i na noc. S pozdravem Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, Vaši kosmetiku používám zatím jen krátce, ale ohlasy od klientek jsou jen a jen pozitivní,v podstatě už jim ani nic jiného nenabízím a proto bych se ráda dozvěděla bližší informace o podmínkách a možnosti stát se výhradním salonem Syncare.Velice děkuji za odpověď

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, předala jsem Váš požadavek slečně Kovářové, která má výhradní salony na starosti. Měla by se Vám zítra nebo v pondělí ozvat a současně Vám zaslat materiály o výhradním salonu. Přeji hezký den Soňa Vinkláriková asistenka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý večer chcela by som sa opytať ,aký krém by som si mohla vybrat z radu Syncare.Plet pri používaní produktov štípe ,plet červeneje hlavne na krku rozšírenné cievky okolo nosa,plet s rozšírenymi pôrmi, na brade zapalené vyrážky .Bol by vhodný krém na žilky od syncare

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, Vaše pleť je dle Vašeho popisu především velmi citlivá. Rozšířené cévky mohou být spíše reaktivní než důsledek kuperózy. I když ani ji nelze zcela vyloučit. Je také otázkou, jak reaguje Vaše pleť na slunce nebo na změny teplot. Krém Decongenesia by mohl být vhodný, ale právě tak např. Nicream. Obecně se vyhýbejte kosmetiky s parfemací. Od obou příprabku existují vzorky. Doporučuji je nedříve vyzkoušet. Hezký den Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, dočetla jsem se, že ftaláty používané v kosmetice škodí nenarozeným dětem, jejichž matka kosmetiku s ftaláty opakovaně aplikovala. Zajímalo by mě, zda vaše kosmetika také obsahuje ftaláty? Díky za odpověď. Berková

Vzkaz z WWW

Dobrý den,mám pro Vás další tip na ošetření.Jak již uvedla paní kosmetička Horáková ošetření mastné pleti s Práškovou Thermo maskou,tak jen chci doplnit,že já tuto také umíchanou řidší masku překrývám maskou z netkané textilie,kterou před přiložením na pleť namočím v teplé vodě a tak jí můžu smýt až po 10min.A takto překrývám i alginátové masky,jdou pak krásně celistvě dolů a tím i její okraje nestékají a následně nepřesychají.Zákaznice mají i lepší pocit,že jim tolik nestahuje pleť.Krásný den a nashledanou!

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, marně hledám v nabídce vaši bahenní masku. Přestali jste ji vyrábět? Pokud ano, můžete mi prosím nabídnout srovnatelnou náhradu? Děkuji Z.Hradilová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale měli jsme jarní prázdniny. Bahenní masku jsme již zrušili. Používala jsem především pro čištění pleti. Mnohem lepší účinky má v tomto případě Prášková Thermo maska http://www.syncare.cz/product/praskova-termo-maska/130 pro povrchovější čištění doporučuji Čisticí masku http://www.syncare.cz/product/cistici-maska-pro-normalni-a-mastnou-plet/132 S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

dobrý den. Chtěla bych se věnovat kosmetické práci a hledám si kvalitní kosmetiku.živnostenský list budu mít od května-je možno u vás dostat katalog cen a složení výrobků pro profesionály?

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale měli jsme jarní prázdniny. Všechny materiály Vám rádi zašleme, jen nám prosím, sdělte adresu. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

dobry vecer chcela by som sa informovat ako sa mozem stat vyhradnym dovozcom vasej kozmetiky v Irsku.Co je k tomu potrebne z vasej strany a co z mojej.Pokial viem zastupenie v Irsku nie je a ja tu byvam uz 5 rokov a mam svoj kozmeticky salon, momentalne beriem tovar zo Slovenska od pani Kirkovej.Dakujem za skoru odpoved.Z pozdravom Daniela Kerekesova

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale měli jsme jarní prázdniny. V žádném případě se nebráníme spolupráci. Faktem je, že máme zpracované všechny hlavní texty v angličtině a etikety rovněž. My jsme měli výhradního dovozce do UK, ale ten nám od minulého roku dluží větší částku, takže jsme mu odmítli dávat další zboží. Pokud byste měla skutečně vážný zájem o spolupráci, byl by vhodný osobní kontakt. Systém bychom udělali stejný jako v Rakousku, kde to funguje bez obtíží na základě smlouvy. Hezký den Petr Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda mohu používat dlouhodobě na pleť večer krém REPHASIA a na den BIOMINERAL hydratační oba obsahují retinol ve vyšších dávkách, je mi 47 let, mám pleť masnější, tato kombinace je velmi účinná používám ji již půl roku a jsem moc spokojená.Děkuji za odpověď Komárková

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, Rephasia sice obsahuje retinyl palmitát, ale jen jako antioxidant. Je tam přibližně 6% RDI - denní doporučené dávky. To by neměl být problém. Hlavní účinnou látkou je glukonolakton, ten má faceliftingový a rejuveneční účinek. Rephasia je především krém na noc. Biomineral má opět retinyl palmitát, ale jedná se o denní krém s UV filtrem, a nemusíte mít obavu, že tato kombinace by byla jakkoliv problematická. Potvrdili mi to i naši lékaři z Centra estetické dermatologie. Hezký večer Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý večer. Ráda bych se zeptala, jeli možné si objednat Celluderm gel Profi velké balení á 250 ml 2 ks.Dále bude-li možné zakoupit dermarollery během školení 22.2. v Brně, či je-li možné je objednat již předem. Ale na webu jsem nenašla cenu ani´obj. kód. Pochopila jsem dobře, že jeden roller vydrží tak 10 ošetření? Pak se likviduje jako odpad?Děkuji za odpověď.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní doktorko, aby se Vám tyto položky objevili, je nezbytné zadat v pravém horním rohu přístupové jméno a heslo. Pokud je ještě nemáte, můžete je získat registrací na http://www.syncare.cz/register?form Na školení 22.2. je možné si dermarollery koupit. Hezký den Soňa Vinklárková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobry den,moc me zaujaly Vase vyrobky,mohla bych pozadat o zaslani nejakeho katalogu?Dekuji P.MICHALKOVA

odpovězeno
Vzkaz z WWW

dobrý den, chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s omezením vitiliga.Děkuji Jana M

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, vitiligo patří k nejobtížněji řešitelným hypopigmentacím. Samozřejmě záleží na rozsahu a intenzitě problému. Obecně lze říci, že menší plochy lze přibližně s 25% šancí repigmentovat v kombinaci UV 309-311 nm a repigmentačních přípravků (např. vITILAN)+ psoraleny nebo steroidy, ovšem u větších ploch je to velmi obtížné a s minimálním úspěchem. Vitiligo má autoimunitní podklad, což znamená, že kauzální léčba de facto není. S pozdravem dr.Svoboda Centrum estetické dermatologie SynCare Plus, s.r.o. Pekařská 3, Brno 602 00 Brno Nestátní zdravotnické zařízení Dermatovenerologie 404 Registrace: 605/2008 JMK tel: 733 377 799

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jakým způsobem se stanu výhradním kosmetickým salonem Syn Care.Již rok provozuji kosmetiku v Ivančičích a používám pouze výrobky SynCare. Děkuji za informaci a přeji krásný den.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, není tom žádný zásadní problém. Postačí např. e-mailem zaslat žádost s uvedením vašeho jména a IČ. My se podíváme na obraty a také zkontrolujeme, kolik případně výhradních salonů je vaší oblasti. Pokud bude vše bez problémů, zašleme Vám ihned smlouvu. Hezký den Renata Svobodová, jednatelka Syncare Plus, s.r.o. plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Žádost o registraci..

Dobrý den,jsem vyučená kosmetička a nyní na MD.Ráda bych po skončení MD začala podnikat v tomto oboru na ŽL.Chtěla bych si u Vás objednávat kosmetiku,vzorečky a absolovovat některé semináře..spoupracovat s Vámi a dostávat informace o všem co se kosmetiky Syncare týká ještě dříve než MD ukončím.Je tato možnost i když nevlastním IČO atd..bez těchto údaju se mi totiž nepodařilo zaregistrovat a přihlásit se.V případě potřeby Vám mohu Vám zaslat kopii svého výučního listu.Předem Vám děkuji za Vaši odpověď.S pozdravem Irena Rudolfová

Re: Žádost o registraci..

Dobrý den, samozřejmě, tato možnost zde je. Plně nám postačí zaslání (např. naskenované e-mailem) dokladu o vašem vyučení. Ihned Vám přidělíme registrační číslo pro internet, abyste se mohla bez obtíží zaregistrovat. S pozdravem Renata Svobodová, jednatelka Syncare Plus, s.r.o. plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzorečky

Dobrý den-chtěla bych se zeptat na vzorečky a katalog SynCare?vzorečky na suchou plet...A oční vzorečky...Děkuji

Re: Vzorečky

Dobrý den, vzorečky i firemní katalogy naše firma zasílá pouze na přímo lékárnám a salonům. Pokud jste kosmetička nebo lékárník, prosíme Vás o Vaše IČO a vše vám zašleme. V opačném případě se můžete podívat na http://www.syncare.cz/cosmetics/saloon kde najdete nejbližší pracoviště s dermokosmetikou SynCare, kde Vám vzorky poskytnou. Hezký den přeje Renata Svobodová plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Katalog

Dobrý den máte i katalogy v tištěné verzi?Děkuji za odpověd.

Re: Katalog

Dobrý den, máme zamozřejmě i katalogy v tištěné podobě. Není problém Vám jej zaslat. Prosíme o sdělení adresy. S pozdravem Renata Svobodová, jednatelka Syncare Plus, s.r.o. plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,jsem kosmetička, velmi se mi zamlouvá Vaše kosmetika. Ráda bych si od Vás několik přípravků objednala a nabízela i svým klientkám.Nejdříve bych však ráda něco vyzkoušela sama na sobě. Bohužel i když jsem kosmetička tak mám velmi problémovou pleť, jedná se o flíčky(hyperpigmentace,jizvičky)po akné a i nadále se objevující vřídky.Ráda bych proto vyzkoušela obnovující AHA peelingy, nemohu je však najít v objednávkovém listě(ceníku).Jedná se mi o GlycoHyal ph 1,4 + Glyco ph 1,3.? Dále bych se chtěla dozvědět jaké další příprav. bych k tomuto ošetření měla použít?.Je mi 28 let.Určitě uvažuji i o Vašich odborných školeních, jen co mi to pracovní záležitosti umožní!Předem děkuji za odpověď. S pozdravem L.Švadláková

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den paní kosmetičko. Tyto speciální přípravky jsou přístupné pouze v sekci pro profesionály. Jste u nás registrovaná, ale zřejmě nemáte ještě internetové heslo do našich uzavřených stránek. Proto je nezbytné se registrovat na http://www.syncare.cz/register?form Po registraci se Vám zpřístupní další stránky a v sekci AHA GlycoHYAL budou všechny přípravky. Hezký den přeje Soňa Vinkláriková asistentka prodeje SynCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den. Chtěla bych vedět, které z Vašich přípravků jsou vhodné k práci s utrazvukem a biostimulačním laserem nebo zdali takové produkty vyrábíte. děkuji L. Jonáková

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, omlouváme se za pozdní reakci. V únorovém zpravodaji vychází kompletní přehled použití sér a masek s různými přístroji včetně ultrazvuku. Zpravodaj Vám přijde v druhé polovině příštího týdne. Hezký den Soňa Vinkláriková asistentka prodeje SynCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chci se zeptat,jak moc dopředu je potřeba se objednat na tetování obočí?

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, tento zákrok provádí náš školicí salon na Podpěrově ulici v Brně. Obdjednat se lze na tel: 606 433 681 u paní Ráčkové. Hezký den S. Vinklároková plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, zaujala mě Vaše kosmetika. Je mi 43let, mám normální bezproblémovou pleť, která by už vzhledem k věku chtěla vydatnější péči. Na kosmetiku z časových důvodů nechodím. Můžete mi prosím sestavit pro mě vhodnou řadu péče o pleť? Děkuji a přeji pěkný den. Hejnová

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Hejnová, věk kolem 43 roku znamená, že pleť není stárnoucí, ale již se začíná měnit její struktura, hydratace, podíl tvorby mazu aj. Osobně bych doporučila: Denní péče - Nicream krém + ráno Tonikum hydratační, večerní péče - Čisticí emulze + Renovia noční výživný krém a okolo očí Oční krém střídat s Zklidňující Contour Oční gelovou maskou. 1 až 2x týdně doporučuji na večer masku. Vhodná je Výživná maska a pod ní např. Sérum mořské liftingové. Na těle určitě nyní v zimě doporučuji Sebucel Liposkin tělové mléko. Hezký den Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, zakoupila jsme u vás práškovou thermo masku.Po zředení voudou byla maska hodně řídká a po naneseni na oblečej stvrdla jak sádra a hodně špatně šla dolů.Chtěla jsem se zeptat jestli to tak má být nebo jsem někde udělala chybu.Předem děkuji za odpověd.Hrabovská

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,otevírám nový kosmetický salon a měla bych zájem o bližší seznámení s Vašimi výrobky,cenami i různými akcemi.Můžete mi,prosím zaslat nějaké Vaše prospekty,nabídky,ceny,nebo letáky?Předem Vám děkuji KOLAŘÍKOVÁ

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den paní Koláříková, rádi Vám materiály zašleme. Prosíme Vás pro tento účel o Vaše IČ a adresu, kam máme poštou podklady zaslat. Hezký večer Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,jsem kosmetička a mám dotaz- můj klient- muž,věk 52 let,trápí ho vrásky,na kosmetické ošetření chodí jen zřídka,ale chtěl by krém pro domácí použití,hlavně proti vráskám.Váhám nad několika typů krému,který by jste doporučili Vy??Děkuji moc. Krištofová Lucie

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, věk 52 let je obdobím, kdy vznikají kombinované vrásky mimické i hypotonické. První věc leží zcela mimo klasickou kosmetiku - důrazně omezit expozici slunečnímu záření a používat přes den vhodné UV protektivní krémy (např. denní krémy SynCare dle typu pleti.) Na večer lze aplikovat např. Dermabotexin krém, ale tam je vhodná i kombinace s Dermabotexin sérem. Po 60 dnech ukončit aplikaci a používat např. Nicream. Myslím si však, že vhodná by byla i péče v salon, protože tam se dá dělatž mnohem více. Např. kombinace alginátových masek Dermabotexinu nebo použití AHA G8 nebo G10, případně Enzymového peelingu je výborná. Hezký večer Hezký večer Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

Registrace pracoviště

Dobry den, chtěla bych si zaregistrovat pracoviste na internetu.Nevi, jak to mam udelat,jelikoz jsem uz vasim zakaznikem od leta a ve vasem kosmet.zpravodaji jsem se dočetla,jak se zaregistrovat na webu,ale jako novy zakaznik. Dekuji za radu Mickova Alexandra

Vzkaz z WWW

Dobrý den,již jsem u vás registrovaná, ale neumím si poradit jak správně objednávat zboží. Teprve si zařizuji svůj kosmetický salon a ráda bych pracovala s vašimi výrobky, proto vás žádám o pomoc. Děkuji Strmisková Eva. Te: 774160644 . IČO: 61355453

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobry den,mam dotaz,ma klientka si zaloupila zjemnujici emulzi AHA10,a po druhem pouziti ma plet nacervenalou,jakoby ekzmatickou,a po naneseni ji asi 1hod stipal oblicej. Je to v normalu,nebo emulzi nema pouzivat a nehodi se pro ni.Ma citlivou plet-67let.Diky za odpoved Jagosova Radka

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, to je běžná reakce u citlivwější a zdřejmě i sušší plet na kyselý krém. Má zkušenost je taková, že tyto reakce postupně odeznívají. Někdy to dělám tak, že doporučím zpočátku jen velmi tenkou vrstvu a ještě to překryji denním krémem dle typu pleti. Hranice, kdy by tato reakce měla odezvíat, je 14 dnů. Skutčností ale je, že nyní je poměrně chladno, proto doporučuji emulzi vždy večer. Alternativou k ní je G8 AHA maska. Hezký večer Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,přávě jsem dokončila rekvalifikační kurs na kosmetičku,moc ráda bych začala s vaší kosmetikou.Jen ještě nemám ičo,tak se nemohu zaregistrovat.Co mám pro to udělat,mohla bych poslat osvětšení o rekvalifikaci?předem moc děkuji zaodpověť,s pozdravem Hospodková Jolana

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím, zaregistrujte se na www.syncare.cz a jako IČ použijte 11111111 a současně nám e-mailem zašlete fotokopii o rekvalifikačním kurzu. Hezký večer přeje Petr Svoboda petr@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, jsem kosmetička a mám zákaznici,která trpí seboreou.Chtěla bych poradit,které přípravky použít při kosmetickém ošetření a které jí doporučit pro domácí použití.Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, pro profesionální salonní péče na seboreu doporučuji aplikaci Séra anti-akné - má složku, která působí i na kvasinky seboreu provázející. Nanáší se pouze na místa seborei, tj. čelo, obočí, nasolabiální rýhy. Poté aplikuje Práškovou Thermo masku. Do zklidnění nenáším žádný krém, protože tukové součásti krémů seboreu zhoršují. Na domá dávám Gel při aktivním akné - nanáší se 2x denně na místa seborei do zklidnění, ale maximálně 14 dnů. Po zklidnění doporučuji nanášet Symbiose 1x denně večer. Současně se musí odstraňovat lupy ve vlasech - jsou-li přítomné - výborný je Šampon s přísadou proti lupům. Je nezbytné ze stravy vyloučit alkohol, ostrá jídla a zejména se chránit před UV zářením - seboreu výrazně zhoršuje. Hezký večer přeje Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobry vecer, mam 30 rokov a aknoznu plet.Moze mi niekto poradit ci by bolo pre mna vhodnejsie objednat si serum adstringentne alebo serum morske liftingove.A okolo oci mam vrasky a na to by som chcela tiez vhodny krem.Poradite mi? dakujem vam

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, určitě by to bylo sérum adstringetní. Liftingové sérum by na tento problém nepomohlo. Pokud máte okolo očí pouze jemné vrásky, pak mostačí klasické Oční krém SynCare, pokud jsou vrásky intenzivnější, doporučuji Dermabotexin krém v kombinaci s Dermabotexin sérem 18%. S pozdravem Ivona Ráčková, odborná kosmetička Syncare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, je mi 25 let, mam normalni pleť a chtěla bych zacít používat krém pro prevenci vrásek.To samé i okolo očí. Můžete mi prosím poradit?

Re: Vzkaz z WWW

obrý den. V tomto věku je nejlepší prevencí především důsledná fotoprotekce. Speciální přípravky např. pseudobotoxem nediporučuji, na to jste příliš mladá. Za vhodný pokládám např. NICREAM s fytogengeroly http://www.syncare.cz/product/nicream-krem-s-fyzikalnim-uv-filtrem/105 . Okolo očí je vhidý Oční krém http://www.syncare.cz/product/ocni-krem-s-rostlinnymi-ceramidy-bio-cpk/139 tento je dokonce v třídě BIO, tj zcela bez konzervace. Hezký zbytek dne přeje Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,kolik by se dalo objednat dárkových poukázek pro zákaznice a za kolik? Předem děkuji. Štraufová

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Štraufová, poukázky jsou zdarma, ale zasíláme je vždy při konkértní objednávce. Cena objedávky je libovolná. Jde o to, že v klasické oblálce se nám často pokrčily. Hezký den Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobry vecer,prosim vas, kde na Slovensku mozem kupit vasu kozmetiku?Dalo by sa v hociktorej lekarni na objednavku?Lebo lepsie by bolo pre mna objednat si cez internet len neviem cez aku stranku.Ak mozte poradte mi.Dakujem vam

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, distribuce na Slovensku je oddělená. Porodbné informace získáte na www.syncare.sk S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, je-li možné u mezoterapie použít anestetikum Prepcaine a nebo Sustaine,nektere zakaznice to hure snašejí a toto je silnejsi a rychle ucinkuje.Kolegyne to pouziva u permanentního makeupu. Dekuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, konzultoval jsEM to ještě se Státním ústavem kontroly léčiv a ti mi jednoznAčně potvrdili, že tyto preparáty nejsou v ČR registrované. Jejich použití je tedy zakázané, mimo individuální indikace určené výhradně lékaře. Použití Vám NEDOPORUČUJI, v případě nežádoucí reakce nejste krytá registrovaným přípravkem. Pokud je kolegyně používá, pak je to tzv. ,,na černo". Hezký večer dr.Svoboda Centrum estetické dermatologie SynCare Plus, s.r.o. Pekařská 3, Brno 602 00 Brno Nestátní zdravotnické zařízení Dermatovenerologie 404 Registrace: 605/2008 JMK tel: 733 377 799

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, kontaktuji Vás s ohledem na rozšíření nabídky naší firmy,která se zabývá prodejem kosmetických přístrojů.Jedná se nám o zaslání katalogů a cenové nabídky zabálů,masek a kosmetiky.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosíme Vás o adresu, kam zaslat materiály. Děkuji Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den. Právě jsem dokončila rekvalifikaci na kosmetičku a chtěla bych pracovat s kosmetikou SynCare.Nemám ale ještě IČO.Je možné i presto získat nějaké materiály,informace,popř.vzorky? Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, gratulejeme Vám. Nevadí, že ještě nemáte IČ. Prosíme pošlete nám e-mailem nebo faxem Vaše osvědčení o rekvalifikaci a současně vyplňte formulář na http://www.syncare.cz/register?form Hezký večer přeje Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, mám novou klientku, kterou dlouhodobě trápí akné. Zatím prošla touto léčbou - atb. Zinerit, užívala hormonální antikoncepci, používala různé míchané krémy? - vše bez efektu. Klientka se chystá na vyšetření štítné žlázy, chtěla jsem se tedy zeptat, zda-li je nějaká porucha štítné žlázy doprovázena projevy akné. A druhý dotaz se týká užívání hormonální antikoncepce na "léčbu akné". Je to řešení, je to správné? Už vícekrát jsem se setkala, že mladé dívky řeší problém akné užíváním HA. Podle mě není správné zahrávat si s přirozeným hormonálním systémem. Předem děkuji za odpověď. R. Jedličková

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, určitá souvislost s poruchou fce štítnice zde existuje. Souvislosti jsou však volnější a osobně si myslím, že to nepřinese zásadní efekt, ale dopředu to zcela vyloučit nelze. Pokud se týká HRAC, je skupina antiandrogenních látek, které mají výrazný vliv na hormonálně podmíněné akné. Záleží opět na mnoha faktorech i na věku. Je-li akné velmi intenzivní, pak i pro mladou dívku může být taková léčba účelná.Tento typ antikoncepce by však neměl být předepisován jako na běžícím páse. Hezký večer dr. Přikrylová CED SynCare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, snažím se své zákaznici vyřešit červené flíčky po akné.který výrobek by byl na tenhle problem nejlepsi a jakym zpusobem ho aplikovat? děkuji moc za odpověď.Alena

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, dle popisu se jedná o pozánětovou reakci kůže. Důležitá je důsledná fotoprotekce. Buhužel neexistuje žádné rychlé řešení. Postupně by měly flíčky vyblednout. Ani v medicíně není žádný zaručený recept. S pozdravem dr.Svoboda, centrum estetické dermatologie Syncare, Pekařská 3, Brno

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý večer,rozhodla jsem se vám napsat po zkušenosti s vašimi přípravky z řady anti akne.Je to první kosmetika,která mi opravdu pomohla dokonce si mohu dovolit jít na ulici i bez použití make upu.Moc vám děkuji jsem váš zákazník a všem doporučuji Kovaříková

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Kovaříková, takové vzkazy nás vždy potěší. Na rozdíl od některých firem, které si kladná doporučení píší sama na sebe, jsou Vaše slova pro nás jednoznačným povzbuzením v další práci. S pozdravem dr. Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý deň. Je možné mi poslať katalóg Vašich prípravkov? S pozdravom Rovan

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, přehled výrobků pro zákazníky Vám zasíláme poštou. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
profi kosmetika

Dobrý den, zaujala mně vaše kosmetická značka. Nyní navštěvuji rekval.kurz kosmetické služby a uvažuji nad značkou, kterou bych používala. Před vánocema budu mít kurz hotov, avšak ičo ještě mít nebudu. Je možné získat více informací pro profes.kosmetičky...katalog, ceníky...atd. také by mě zajímalo, kde bych se mohla odborně vzdělat v používání Vaší Dermokosmetiky. V salonu jsem chtěla používat i kosmetiku, kterou používám pro sebe (Artistry na kterou jsem pravidelně proškolována ). Velice Vám děkuji za odpověď. jana Záveská

Re: profi kosmetika

Vážená paní Záveská, je to samozřejmě možné. Prosíme Vás o sdělení Vaší adresy. Ideální pro Váše vzdělání v práci s dermakosmetikou SynCare je seminář, který bude 7.11. v Praze. Posílám Vám na něj přímý odkaz. http://www.syncare.cz/cosmetics/seminars?syncare S pozdravem Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den měla bych zájem pracovat s vaší kosmetikou.Prosím vás o zaslání blišších informací . Děkuji Lujášová

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Lukášová, děkujeme Vám velmi za Váš zájem o dermakosmetiku SynCare. Prosíme Vás o sdělení IČ nebo o registraci na http://www.syncare.cz/register?form Hezký večer Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje SynCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, Kosmetička mi nabídla po ošetření pleti , abych si koupila na domácí použítí Dermabotexin sérum. Po té, co jsem si přečetla informaci o tomto produktu na Vašich stánkách si nejsem jistá, zda toto sérum je vhodné na domácí ošetření. Mým problémem nejsou ani vrásky, jako povadlá pleť zejména na krku. Není nějaký vhodnější produkt z Vaší řady, který by mi pomohl pleť zpevnit? Děkuji za odpověď.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den. DermaBOTEXIN sérum je nabízeno ve dvou koncentracích. Pro domácí aplikaci 18% a profi 30%. Předpokládám, že Vám nabídla 18% koncentraci. Tu lze používat i doma, i když se nevíce používá v salonu. Podmínkou je, že se sérum pečlivě vmasíruje 1x denně večer do pokožky. Poté je vhodné použít masku. Doporučuji Výživnou masku, která se snadno aplikuje. Nevstřebaný zbytek se po 20 minutách odstraní. Takto se sérum aplikuje nejvýše 60 dnů. S pozdravem Ivona Ráčková odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Vranovská 70 614 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den. Vcera jsem vám odeslala objednávku.Můžete tam prosím přidat také několik letáčků popisující nový výrobek Rejuderm?Prosím alespoň o 15 kusů. Také prosím o opravení mé internetové adresy na alexandra.e@seznam.cz Děkuji Ehrenbergerová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, adresu jsme spravili. S pozdravem Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den.Chtěla bych si objednat dárkové poukazy pro klientky,ale v novinkách zařazeny nejsou.Děkuji a krásný den Vám přeji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, poukázky si zdarma můžete objednat pod kódem 948. S pozdravem Soňa Vinkláriková

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Ahoj, prosím o radu, pomůže dceři na pihy po opalování na zádech příprqavek White Action?

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den paní Fantová, hovořila jsme o tom s panem doktorem Svobodou a shodli jsme se, že velmi záleží na rozsahu pih. Jedná-li se o velmi drobné pihy spíše světlejší barvy, pak bude účinek WA malý. Pokud se jedná a rozsáhlejší útvary a pihy jsou súíše tmavší (povrchovější), pak s tímto máme velmi dobré zkušenosti. Hezký den přeje Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Prosím o zaslání informace, který dezinfekční přípravek z Vaší nabídky je vhodný pro čištění a dezinfekci brousících fréz medicinální pedikúry - do ultrafialové čističky. Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, pro tyto účely se používá Cleamen DEZI PP nebo DEZI S. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Vranovská 70 614 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, začátkem listopadu budu mít dokončený kosmetický kurz,rozhoduji s jakou kosmetikou budu pracovat a Vaše nabídka mě zaujala,je možné mi zaslat katalog a ceník?Děkuji Valentová J

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den paní Valentová, prosím, zašlete nám adresu, kam můžete tyto materiály zaslat. Hezký den Renata Svobodová plus@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Vranovská 70 614 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den.Jak prosím postupovat při aplikaci séra a krému s oligoBotexinem? Mám namysli,jestli s polečně s krémém,vynechat na 60 dnů i aplikaci séra.Díky Dokulilová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, v salonní péči je ideální kombinace sérum+krém. Ta by měla být v optimálím případě 1x za 3 týdny v salonu a dopiručujeme 30% sérum. Poté při domácí péči se 60 dnů denně aplikuje večer krém DermaBOTEXIN a k tomu se jako podklad přidá 1x za 14 dnů sérum 18%. Poté se příravky vynechají dalších 60 dnů a celý cyklus se může opakovat po této době. Hezký den Ivona Ráčková Odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Vranovská 70 614 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, prošla jsem všechna pracoviště v Praze (lékárny i kosmetické salony), ale nenašla jsem ani jediný, který by měl Vámi uváděný přístroj k diagnostice pleti. Můžete mi poradit, kde bych takové zařízení našla. Jsem z Prahy. Děkuji.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, v Praze jsou to například lékárny v centru Eden, v centru Chodov nebo lékárna na Flóře. Hezký den Ivona Ráčková Odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Vranovská 70 614 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý večer , přihlásila jsem se na certifikační kurz AHA peelingu,také bych si ráda udělala kurz dermarollerové mezoterapie,nejsem kosmetička,ale zdravotní sestra,mohu peeling a dermarollerovou mezoterapii po kurzu provádět? Nebo je nutné mít i kurz kosmetika? Děkuji za odpověď

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Hándlová, určitě můžete AHA peeling a mezoterapii provádět na základě školení v rámci zdravotnického zařízení. Pro tutéž činnost v rámci kosmetiky je však nezbytné mít ŽL na kosmetické služby eventuelně i narušování integrity kůže. Stejně jsou na to i lékaři. V rámci praxe to mohou provádět, ale na kosmetiku musí mít specializovaný ŽL. S pozdravem Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje.

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Vážení!Jsem kožní lékařka a už opakovaně jsem žádala o návštěvu vašeho reprezentanta.Můj zájem se týká mesotherapie.Děkuji Dr Tunková

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní kolegyně, velmi se omlouvám za nepříjemnost. Samozřejmě zařídím návštěvu, prosím Vás o adresu. Současně prosím o sdělení, koho nebo jak jste před tím kontatovala naši společnost, abych mohl v budoucnu podobné situaci zamezit. S pozdravemdr.Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,obracím se na Vás s dotazem ,jak je to s kurzem mezoterapie a peelingu u zdarvotní sestry. Děkuji za odpověď

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, samozřejmě jako zdavotní sestra se můžete kurzu zůčastnit. Dle aktuálního výkladu hygienické služby by školení nemuseli obsovovat pouze lékaři, ale i ti většinou chodí. Školenení vždy vede lékař - dermatovenerolog z našeho centra. Hezký den Soňa Vinkláriková, asistentka SynCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,mam dalsi dotaz, prosim.:-)Lze nejak kombinovat mezoterapii a AHA peeling a nebo za jakou dobu po ukonceni kury mezoterapie lze provest kuru AHA?A jeste prosim,nasla jsem na jedne strane CD prezentace mezoterapie roller 1,0 i pro salonni peci, ale v objednavkach je tento pouze pro lekarskou aplikaci,prosim o upresneni.Dekuji.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, kombinace AHA a mezoterapie lze provádět, ale s přesně stanoveným časovým odstupem. My doporučujeme 1 měsíc po posledním provedením mezoterapie nebo AHA. Dermaroller 1,0 je hraniční a prodáváme jej pouze těm kosmetičkám, které si o něj výslvně požádají a mají certifikaci. V klasické nabídce je 0,5. Hezký večer přeje Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den. Mám smíšenou pleť s mírným projevem akné. Rozhodla jsem se, že si zakoupím kosmetickou sadu pro smíšenou a mastnou pleť (kód 621) Ale jelikož zde není obsažen denní krém, chtěla jsem Vás požádat, zda mi poradíte s výběrem. Rozhoduji se mezi krémy - SYMBIOSE, BIOMINERAL A BIO CPK. Příp. který je nejvhodnější i jako podkladový krém pod make-up. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem P.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, vzhledem k tomu, že uvádíte mírné akné, spíše bych doporučila Biomineral hydratační krém. V salonu jej používám i pod make-up klientek. Hezký den Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den. Prosím o změny adresy v oddělení"salony,lékaři a lékárny Syncare" nová adresa je Praha 4, Choceradská 3216, 14100 (bytový dům za Penny) Pracovní doba je pružná. opětovně upozorňuji že moje emailová adresa není lexandra.e@seznam.cz , ale alexandra.e@seznam.cz Můžete to prosím opravit? Děkuji Alexandra Ehrenbergerová

odpovězeno
Krém na zimu

DObrý den, v současnosti používám Vás hydratační krém Biomineral na smíšenou pleť a jsem s ním moc spokojená. Mám smíšenou pleť s akné a díky tomuto krému se mi pleť začíná zlepšovat. Chtěla bych se zeptat, zda-li ho můžu používat i v zimě, nebo mi doporučíte nějaký jiný vhodnější. Děkuji předem za odpověď.

Re: Krém na zimu

Dobrý den, na zimu je možné přes den použít také Nicream, ale pokud nebude pod 0 C je Váš současný krém vhodný i pro zimní období. Hezký den Monika Vodáková, odborná kosmetická reprezentantka

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den! Chci se zeptat zda potřebuji k práci s AHA peelingem glycoHyal certifikační seminář,když jsem vloni již seminář na "klasický" AHA peeling u vás absolvovala. Děkuji za odpověď,s pozdravem Balabánová Ondřejka Prima kosmetika Valtice

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, certifikát, který vlastníte Vás opravňuje i pro práci s inovovaným AHA GlycoHYAL. Hezký den Renata Svobodová renata@syncare.cz

SynCare

Tip;)

Po depilaci zejména větších ploch: ve větším množství, na sucho vmasírovat čistící gel, zbytky setřít ubrouskem a přestříkat hydrogenií pro lepší pocit ( viz doporučení SC). Zákaznice hlásí menší výskyt zanícení, obzvláště pak, pokud byly nohy douhodobě holeny žiletkou.

Vzkaz z WWW

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jelikož si budu zařizovat kosmetiku a zaujala mě Vaše kosmetika Syncare co je všechno potřebné abych mohla odebírat Vaši kosmetiku.Děkuji

Vzkaz z WWW

Po 10 aplikacích se dermaroller nahradí novým. Starý se likviduje jako použité jednorázové jehly? Děkuji za odpověď Iva Horáková

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím o doporučení jakou řadu či kosmetiku Syncare používat. Je mi 48 let. Užívala jsem hormon.antikoncepci 15 let. Vždy mojí pleť srovnala. Trpím vyloženě akné - hormonálním. Pleť mám jinak prý dobře hydratovanou. Po vysazení se teď děsím, prosím o radu, jaké vaše výrobky objednat. Bojím se opět zhoršení pleti - akne. Děkuji Zuzana

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Petrová, to je skutečně sázka do neznáma. Určitě bych zcela vyloučila nadměrnou aplikaci krémů. Ráno doporučuji Symbiose krém lehce na obličej (má liporedukující účinky, ale může zpočátku lehce štípat). Pozornost bych věnovala čištění - Čisticí gel a nebo Čisticí mléko anti-akné. Přes den můžete velmi lehce aplikovat Biomineral hydratatční krém (má minimum tukových komponent, ale je v něm UV filtr). Pokud se začíná projevovat akné, mít po ruce Gel při aktivním akné - ten jen lokálně. Máme speciální krém právě pro ženy se perimenopauzální pletí s akné - Rephasia, je mírně kyselý a to akné nemá ráda. Od něj doporučuji zpočátku jen vzorek, ať vidíte, co to udělá. V Brně na to máme specializovanouz ambulanci, ale to je asi od Vás daleko. Hezký den Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, přihlásila jsem se na školení AHA kyselin na 18.9.2009. Ale ten jsem již nenašla ve Vaší nabídce školení.Změnil se termín?Také stále nemám fakturu k zaplacení školení. Děkuji. kroupová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, faktura na toto školení Vám šla 10.7. Pošleme ji tedy znovu. Termín platí, je obsazený, proto je již z webu seminář stažený. Vy máte místo pochopitelně rezervované. Hezký den Soňa Vinkláriková asistentka prodeje

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobru den, chtela jsem se zeptat, zda se Vase kosmetika muze bezpecne pouzivat i v obdobi tehotenstvi? Dekuji a preji prijemny den.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,jsem přihlášena na můj první, /myslím necertifikační seminář/ 7.11. v Praze. Dle zpravodaje jsem se dočetla, že bych ho měla mít zdarma jak to funguje a jak si to zařídit?Děkuji za info. Taišlová/kosmetička/

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, máte pravdu, tento seminář můžete absolvovat bezplatně. Nárok je v tom případě, se se semináře skutečně zúčastníte. Na účet nemusíte nic platit a na semináři obdržíte proti podpisu veškeré materiály. hezký večer dr.Svoboda petr@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se plánují kurzy mezoterapie i na říjen? Další dotaz jestly k mezoterapii je i roletik v ceně nebo se musí dokoupit? A kolik se pohybuje přibližná cena ošetření

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, o tento typ seminářů je mimořádný zájem, určitě budou další termíny i na pozdim. Prosím, sledujte http://www.syncare.cz/cosmetics/seminars Dermaroller v ceně není, protože mezo sérum+dermaroller by již bylo mimo ekonomické možnosti. I tak je seminář na mezoterapii jedním z nejlevnějších v ČR a klientky oceňují jeho vysokou úroveň i úroveň materiálů, které obdrží. S pozdravem dr.Svoboda Centrum estetické dermatologie SynCare Plus, s.r.o. Pekařská 3, Brno 602 00 Brno Nestátní zdravotnické zařízení Dermatovenerologie 404 Registrace: 605/2008 JMK tel: 733 377 799

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobry den, natrefila jsem na Vasi stranku na Internetu a jsem uchvacena Vasimi vyrobky. Vubec jsem netusila, ze nejaka profesionalni kosmetika ceskeho puvodu vubec existuje. Slozite se dostavam ke kosmetice stejneho typu z USA a pritom tady ma clovek pred nosem vysoce ucinne a kvalitni vyrobky. Velmi by mne zajimalo, kde si mohu nechat udelat presnou diagnozu a nasledne nakoupit stanoveny rezim pro svou plet s Vasim diagnostickym pristrojem, abych jednou pro vzdy mohla adresne zautocit a vyresit me osobni bolistka, tykajici se me pleti, namisto marneho zkouseni a utraceni stovek dolaru za neco co stejne zkonci odsunute na policce v koupelne? Bydlim v Havirove, u Ostravy. Velmi dekuji a tesim se na Vasi odpoved. Barbora Struzkova

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, velmi nás těší Váš zájem. V Ostravě je kosmetický salon Juráková Iva,Studio Kočka, P.Křičky 25, Ostrava-Moravská Ostrava, tel 736640330, paiva@centrum.cz Hezký den Soňa Vinkláriková asistentka prodeje

SynCare

trápí mě akné

Dobrý den,trápí mě akné,a chtěla bych se ho co ihned zbavit,je mi 13 let,takže chápu,že jsem v pubertě,ale přesto mi pupínky vadí,i když jich tolik nemám,můžu se k vám objednat?děkuji

Vzkaz z WWW

Dobrý den,jsem kosmetička,pracuji s kosmetikou Syn care.Nakupuji u p.Hradecké. Byla bych ráda zařazena do Vašeho regionálního vyhledavače. Děkuji Iveta Nováčková , IČ: 67139566 salon Nails fashion , U Černé Věže 7,České Budějovice.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, změnila jsem smísto provozovny, název a taky trochu činnosti, jak to můžu změnit ve Vaší databázi?

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Podstatová, Dobrý den, pro tento účel je postup následující: Zadejte vaše uživatelské jméno a heslo, klikněte na ikonu s mapou, objeví se zvětšenina mapy. Klikněte v mapě na Olomouc. Objeví sed Váš salon, zvolte jej a zvolte upravit. Po změně údajů zvolte uložit. S pozdravem Soňa Vinkláriková SynCare sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Vaěe kosmetika mě naprosto oslovila. Přijímáte také do svých řad nové zaměstnance? Např. inženýrky chemie do laboratoří?

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,jestli bych nemohla od vás dostat nějaký katalog vašeho sortimentu.Otvíráme kosmetický salon a Vaše kosmetika mě zaujala.Děkuji za info.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosíme Vás o adresu. Děkujeme Soňa Vinkláriková asistentka prodeje SynCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych v kosmetic. salonu pracovat s kosmetikou Syn Care. Zajímalo by mě co udělat pro to abych se mohla zařadit do - výhradní salon. Jaké bych pro to měla splnit podmínky. Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, ve zvláštním e-mailu Vám zasíláme podmínky pro výhradní salonu. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, s kosmetikou značky SynCare jsem se setkala až u své nynější kosmetičky. Výrobky této značky na mě působí velice dobře a jsem s nimi spokojená - ráda bych si tedy pořídila tuto kosmetiku i domů. Můj problém však spočívá ve stanovení typu pleti - vždycky jsem měla problematickou pleť s výraznými projevy akné, které mi pomohla odstranit až antikoncepce. Nyní mám tedy akné v podstatě vyléčené, i když ne zcela úplně a čas od času se mi na obličeji "něco" objeví. Přípravky na pleť jsem si tedy vždy kupovala pro mastnou či problematickou pleť a v poslední době používám hydratační krémy. Tzv. T-zónu mám promaštěnou, ale tváře většinou suché. Moje kosmetička pleť vyhodnotila jako silně vysušenou, dehydrovanou a citlivou - ráda bych se Vás tedy dotázala, zda si mám pořídit kosmetiku SynCare pro problematickou či suchou a citlivou pleť. Obávám se totiž, že pokud budu používat přípravky na suchou pleť, bude se mi o to více mastit a objevovat se ve větší míře akné. Děkuji za Vaše vyjádření a přeji Vám pěkný den Šárka Skalická

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Skalická, ATC - zvláště ta, která obsahuje i antiandrogeny - působí na akné zpravidla příznivě. Bohužel často se objevuje opačný problém - pleť se může stát sušší a tím se zvyšuje i její citlivost. Nyní skutečně záleží na tom, kolik máte na pleti mazu. Pokud došlo k významné redukci mazu, pak bych doporučila celou řadu na citlivou pleť od SynCare, kterou najdete v oddílu sady. Vysloveně řadu na suchou pleť bych nevolila. Doporučuji se vyhýbat intenzivnějším čisticím kúrám pleti. S pozdravem Ivona Ráčková, odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je plánovaná nějaká akce ohledně diagnostiky pleti v okolí Prahy , Střední čechy jih jako byla ve Vlašimi. Bohužel jsem tento termín nemohla přijet. Děkuji A.Poslušná

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, bohužel nyní přes léto není žádná diagnostika v plánu. Diagnostiku stejným přístrojem však můžete podstoupit např. v Praze v lékárně v obchodním centru Eden. Na podzim budou další akce a řijnu by měla být opět ve Vlašimi. Hezký den Soňa Vinkláriková asistentka prodeje plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, od roku 2000 provozuji kosmetickou praxi a ráda bych podrobněji poznala Vaše kosmetické přípravky. Prosím, bylo by možné mi zaslat nějaké prospekty nebo matriály? S pozdravem Pavla Dosoudilová

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Dosoudilová, prosím Vás o registraci (není spojena se žádnou povinností) na http://www.syncare.cz/register?form Zde si můžete zdarma vybrat rovněž vzorky. Všechny materiály následně zdarma zasíláme poštou. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Potvrzení semináře dne 2O.6.2OO9

Prosím o potvrzení,zda se koná seminář dne 2O.6. v Brně.Kde má být,ulice,začátek a konec,jaké pomůcky sebou .Děkuji KleiblováD

Re: Potvrzení semináře dne 2O.6.2OO9

Dobrý den, seminář se 20.6. koná v Brně, Centrum estetické dermatologie, Pekařská 3 v době 11 - 14,00. Pokud si na semináři chcete rovněž zakoupit dermaroller a přípravky, je zde tato možnost. Soňa Vinkláriková asistentka prodeje SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,mám kosmetické vzdělání ale nemám zatím žl na kosmetiku což se v blízké době změní. Ráda bych pracovala s vaší kosmetikou. Mám žl zatím na jiný kosmetický obor může se zaregistrovat?

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní, plně nám postačí, pokud zašlete např. e-mailem kopii dokladu o vzdělání. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, pomůže tělová alginová maska zpevnit pokožku s celulitidou?

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, s touto maskou máme dobré osobní zkušenosti v kombinaci s Celluderm gelem. Pokožka je fixovanější, tj. zpevněná. Ve zvláštním e-mailu Vám zasíláme podrobnější informaci. S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela Vaši kosmetiku, můžete mi doporučit nějaké vzorky? Mám smíšenou pleť, v T zóně rozšířené póry a černé tečky, občas pupínky. Je mi 30 let.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, i když je to takto na dálku složité, doporučuji Vám řadu na mastnou a smíšenou pleť. Informace o této řadě najdete na http://www.syncare.cz/section/pece-o-mastnou-a-smisenou-plet/25 Rovněž může být v některých okamžicích účelná řada problematické pleti. Hezký večer Monika Vodáková odborný kosmetický reprezentant plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Zajímalo by mě jak se správně vyslovuje název kosmetiky syn care.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, správná výslovnost je: synker, prefix syn je z latiny a značí k nebo pro a care je aglicky péče, pozornost... Volně se to dá přeložit - pro péči, s péčí nebo k péči S pozdravem Renata Svobodová jednatelka SynCare Plus, s.r.o. renata@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den chci se zeptat jaký je rozdíl mezi voděodolným make-upem při akné a tím dalším make -upem.Který lépe kryje,děkuji za odpověď Beilová

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Beilová, rozdíl je zejména v účinné složce. Acne-Soft má navíc látky pirokton olamin, který je antimikrobiální složkou s účinkem např. na Propionibacterium acne. Klasický Soft Touch tuto látku neobsahuje. Jinak jsou si make-upy dosti podobné, jsou postaveny na nekomedogenní silikonové bázi. Acne Soft je mírně více krycí. Hezký den Soňa Vinkláriková asistenka prodeje Syncare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Uprostřed nosu mám tmavě hnědou pigmentovou skvrnu která se mi vytvořila po oparu,je v průměru 1 cm a na sluníčku ještě tmavne, stává se mi, že si známí myslí, že jsem n nose ušpiněná.Je to velmi nepříjemné. Prosím o radu, zda není nějaký přípravek na bělení pigmentových skvrn

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer. Dle popisu se jedná o pozánětovou hyperpigmenatci a to tmavnutí na slunci je typické. Základní je používat fyzikální silné UV filtry (např. Sun Block SPF 20 nebo Ultra Block SPF 50), cíleně toto místo neopalovat a vyloučit zde použití parfémované kosmetiky. Mohlo jít o kombinovanou reakci slunce - parfém. Následně lze místo hyperpigmentace zesvětlit. Existují dva přípravky na stejné účinné látce, buď White Action od SynCare nebo Skinoren od německé firmy Intendis. Podrobné použití těcho přípravků je popsáno v doprovodných informacích. S pozdravem Monika Vodáková odborný kosmetický reprezentant Syncare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

dobrý deň,chcela by som sa spýtať,či je možné si od vás kúpiť tovar aj na Slovensko(konkrétne dermaroller),keď som absolvovala školenie,len ceny na Slovensku sú dosť premrštené oproti vašim,čo nechápem.Ďakujem za odpoveď.JT

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, my Vám dermaroller samozřejmě můžeme zaslat, pokud mýte certifikát, ale poštovné je 600 Kč, což cenu opět navýší. Ceny by měly být přibližně srovnatelné a měli by se pohybovat v celé EU kolem 70 - 80 EUR. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, asi více jak před týdnem jsem si u vás objednala zboží cca za 11 000 Kč. Doposud mi nepřišlo.Poté jsem si objednala zboží cca za 1000 Kč a to mi bylo doručeno v pořádku. Je nějaký problém ? Děkuji S pozdravem Kateřina Dubská

Re: Vzkaz z WWW

Dobré odpoledne. V pondělí ráno se na to hned podívíme a zjistíme, co je za problém. S pozdravem Soňa Vinkláriková asistentka prodeje SynCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, delší dobu trpím seboroickou dermatitidou (pouze oblast nosu). Chci se proto zeptat, jestli je možné u Vás podstoupit nějaké ošetření, které tento problém opravdu dlouhodobě vyřeší a pokud ano, kolikrát je nutné ho opakovat. Mnohokrát děkuji za odpověď

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Skoupá, otázkou může být, zda je to skutečně seborea. Pokud ano, lze ji samozřejmě léčit. Primární vyšetření se zaměřuje na zjištění příčiny (nejčastěji kvasinka) a následně se používá kombinace léků, světlo terapie a AHA. Konkrétněji je to možné až na základě vyšetření. Hezký den dr.Svoboda petr@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda byste mi doporučili některý z vašich produktů na rozšířené póry v T-zóně na obličeji? Akné mám už 13 let, je mi (25) nejhorší je za mnou, ale stále se objevují sem tam pupínky, chtěl bych vyzkoušet krém Symbiose, může se používat i teď na jaře a v létě? Např. AHA kyseliny se kvůli nebezpečí hyperpigmentace v létě moc nedoporučují a mazat se mastným krémem s ochranným faktorem se kvůli akné moc nechci. Díky za odpověď.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, nejdříve bych Vám doporučila spíše stáhnutí pórů v T-zóně. Toho lze dobře docílit např. Astringentním sérem (kód 108). Lze také využít Čisticí masku, která póry uvolní, vytáhne a stáhne. Teprve na takto ošetřenou pokožku můžete dávat lehce Symbiose ( kód 168 ). Večer, a pokud vše bude v pořádku, i ráno. Jestliže chcete pro tento účel bezpečné AHA, pak jednoznačně doporučuji AHA G8 omlazující pleťovou masku. Používáme ji i u akné a výsledky jsou velmi dobré - zejména tam, kde je citlivá pleť. Hezký večer Ivona Ráčková odborná kosmetička plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Tip;)

Nepřímo jsme s kolegyňkami přišly na to, že čistící maska má gumovací účinek, což se velice pozitivně odrazilo na závěrečném výsledku při kosmetickém ošetření.Póry byly zatáhlé ještě více jak týden po kosmetice.

Re: Tip;)

Dobrý večer, to zřejmě vyplývá z toho, že obsahuje drobná kaolínová a bentonitová zrna. Toho musíme využít při našich doporučeních. Velmi děkujeme za tip. Hezký večer Petr Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

dobrý den,chtěla bych se informovat o Vašem novém produktu PEERCIN-DERMAROLLER.Jsem kosmetička bez zdravotního vzdělání a jestli bych toto oštření mohla též provádět.Pokud ano,tak bych se ráda přihlásila na školení 22.6.09,které se koná v Praze.Děkuji předem za zaslané informace

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Pražáková, typ percing-dermarolleru 0,5 je právě určen pro salony, které nemají ŽL pro narušování integrity kůže. Po absolvování školení obdržíte certifikát naší kožní ambulance, že s tímto typem rollerů můžete pracovat v salonní péči. Pokud se chcete přihlásit na školení na 22.6., můžete tak učinit na http://www.syncare.cz/cosmetics/seminars Hezký večer Soňa Vinkláriková asistentka SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý deň. Asi rok a pol si objednávam u mojej kozmetičky Váš produkt SYMBIOSE - krém pre zníženie tvorby mazu, s ktorým som veľmi spokojná. Momentálne som tehotná, a preto by som sa chcela spýtať, či Vaše produkty (a konkrétne aj ten ktorý používam ja) sú vhodné aj pre tehotné ženy. Ďakujem za odpoveď a prajem veľa úspechov.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Veselá, těhotenství není obecnou kontraindikací používání kosmetiky. Jen platí zásada, že na pokožku se nadávají žádné dráždivé látky (např. AHA peeling nebo nebo se neaplikuje mezoterapie či botox). Symbiose krém můžete bez obav používat, není v něm žádná látka, která by měla negativní vliv na vývoj plodu. Hezký večer dr.Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý večer, asi dva roky používám Vaši kosmetiku a je super!! Jsem ve věkové kategorii 40 let, krémy Renovia jsou úžasná kvalita za rozumnou cenu :-) Dokonce mi po nich ustoupilo akné! Jenom... Trpím ekzémem kolem očí. Na tahle místa nemohu používat žádný komerčně vyráběný prostředek (ani váš krém kolem očí neuspěl), odličovat mohu pouze tekutým parafinem a mazat Repair lipobase. Vše ostatní je katastrofa... Jenomže, Repair už nestačí na vrásky. Nevíte, co s tím?? Vyzkoušela jsem i Lacrimu a taky dráždí.... Je zajímavé, že oční stíny nevadí.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, děkujeme za pochvalu. velmi nás těší. Vámi popisovaný stav kolem očí může být klasický případ kontaktní nebo atopické alergie. Neslzí Vám oči nebo netrápila (netrápí) Vás některá alergická choroba? Druhou možností je, že kůže kolem očí je ,,jen" extrémně přesušená a velmi citlivá. Pak by příchátzelo do úvahy vyzkoušet Čisticí gel a ńebo Renovii nočními krém - ta je mírně mastnější a neměla by dráždit vůbec (primárně není určená ne odlíčení, ale máme s tím zkušenosti u velmi citlivé pokožky). Hezký večer Monika Vodáková, odborný kosmetický reprezentant SynCare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den mám dotaz ohledně AHA G10 zjemňující emulze. Začala jsem ji používat tak, že si ji večer nanesu na obličej a poté ji ihned smyji,je to správné použití?A další dotaz je ohledně krémů Renovia od kolika let je možné tento krém používat.Moc děkuji za odpověď.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, G10 nemusíte smývat. Naneste ji jen malé množství a poté ji lehce vklepejte do pleti. Zpočátku může pleť začervenávat a mírně svědit, avšak tato reakce postupně ustoupí. Délka kontinuálního použití G10 AHA je maximálně 30 dnů. Hezký večer Monika Vodáková odborný reprezentant SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Prosím jak často se může používatDerma botexin krém 13% kolem očí a zda se sním může na slunce.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, DermaBOTEXIN krém 13% se používá v jakékoliv lokalizaci na vrásky obličeje, tedy i kolem očí 1x denně večer maximáně po dobu 2 měsíců a poté by měla být pauza 2 měsíce. Na sluníčko s ním můžete, ale neobsahuje UV filtr. Kolem očí máme velmi dobré zkušenosti s Oční maskou http://www.syncare.cz/section/pece-o-okoli-oci/54. Velmi dobré je rovněž Mořské liftingové sérum, které obsahuje kolagen. http://www.syncare.cz/product/serum-morske-liftingove/302 Hezký den Ivona Ráčková, Odborná kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, Již od svých 15 let trpím střední formou akné. Vyzkoušela jsem již mnoho drahých přípravků, které slibovaly hodně, ale stejně byl nakonec výsledek vždy stejný. Opravdu už si nevím rady. Tímto bych se vás ráda zeptala, zda-li jsou přípravky Syncare tak účinné jak se o nich píše a zda-li by mi pomohly v boji s mými problémy. Předem moc děkuji za odpoveď. Lenka

Re: Vzkaz z WWW

Vážená Lenko. Střední forma akné je velmi široký pojem. Také nepíšete, kolik je Vám let. Potřebujeme vědět, zda se akné vyskytuje pouze v obličeji nebo přechází na záda, popřípadě i jiné části trupu. Děkuji za informace dr.Svoboda petr@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den chtěla bych vědět jaký je rozdíl mezi Soft Touch Make-up krycí voděodolný a Soft Touch krycí voděodolný make-up při akné. Je v nich vůbec nějaký rozdíl? Mám hodně mastnou pleť a trpím silnějším akné? Který by byl pro mě vhodnější?

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,jaký krém by jste doporučili na pleť smíšenou s prvními vráskami,věk 30+. A dá se gel s oliv.olejem použít jako kontaktní gel pro ultrazvuk? Díky za odpověď

Re: Vzkaz z WWW

Určitě je pro tento typ vhodný krém Nicream. J to denní krém s fyzikálním UV filtrem, je bez parfému a pomáhá udržovat především hydratci pokožky. Pokud již u Vás jsou přítomné první vrásky, pak doporučuji krém Rephasia http://www.syncare.cz/product/rephasia-obnovujici-krem-bio-cpk/149 Pod ultrazvuk můžete bez obtíží použít Gel s olivovým olejem. Některé salony jej k tomuto účelu dokonce kupují. Hezký večer Monika Vodáková odborný reprezentant SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, zaujala mne Vaše nabídka make-upů, bohužel mne zarazilo, že Soft Touch krycí voděodolný make-up při akné je pouze v jedné barvě. Mám velmi světlou pleť a vždy si pořizuji nejsvětlejší odstín, proto by mě zajímalo, zda by pro mne byl tento make-up vhodný. S pozdravem Lenka

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, my v současné době pracujeme i na druhém odstínu. Nicméně tento typ make-upů je je určen především na nenápadné krytí akné. Proto jej děláme spíše do neutrální barvy. Jeho hlavním úkolem je omezit riziko rozvoje. S pozdravem Monika Vodáková odborný reprezentant Syncare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,mám prosbu týkající se syna-je mu 17let a má akné,ale silné na krku a zádech.Kožní lékařka mu doporučila Aknenormin,který ale vzhledem k možným vedlejším účinkům odmítl.Nehce ani docházet na kosmetiku do FN Bohunice.Nebyly by ve Vašem sortimentu vhodné přípravky - čištění,peeling..? Prosím o jejich doporučení!Děkuji předem Jitka

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Jitko, takto silné akné není bohužel jednoduše odstranitelné kosmetikou. Lokalizace právě v těchto místech ukazuje, že ten problém je větší. Musím říci, že jsem chvíli ve FN stážoval na kožním a jsou tam velmi dobří specialisté. Dvě lékařky z tohoto oddělení také zaměstnáváme. Jediné, co takto na dálku mohu říci - objednejte se některé pondělí dopoledne ke mne do ambulance na Pekařskou 3, Telefon: 548 521 611, 7 333 777 99 a já se podívám, co můžeme dělat z hlediska intenzivní péče kosmetické a co lze řešit jen léčbou. S akné si není radno příliš zahrávat. Hezký večer dr.Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Mám dotaz, je mi 47 let a používám vaše sérum mořské liftingové, musím dělat přestávku nebo můžu používat sérum celoročně. Každý večer pár kapek si dávám pod krém a pleť je daleko lepší. Děkuji za odpověď. Marie

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, sérum můžete používat celoročně, ale optimální je 2-3 za týden, nejlépe večer. Sérum lehce vklepávejte do pleti a poté aplikujte krém. S pozdravem Ivona Ráčková, kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, dověděla jsem se o Vaší kosmetice od mé dermatoložky, která mi doporučila "WHITE ACTION". Avšak mým hlavním důvodem návštěvy u ní nebyl tento již existující problém. Je mi 40 let a začala se mi více mastit pokožka, občas někde drobný pupínek. Ovšem na krku a dolní části tváře se tvoří nehojící se zánětlivé vředy. Paní doktorka mi předepsala mast "Duac" na noc. Byla jsem dříve zvyklá používat kosmetiku z parfumerií. Nyní jsem bezradná. Mám strach, abych pleť nepřesušile nebo naopak ještě nezhoršila z hlediska mých momentálních problémů. Byla bych moc vděčná za radu. Zdravím Hana Štěpánková

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, DUAC gel je kombinací klindamycinu a benzoyl peroxidu. Je to velmi vhodný lék na povrchové kožní bakteriální záněty - dominantně při akné. Samozřejmě tato léčba může vysušovat a iritovat pokožku. Na místa, která si nyní léčíte zatím nic neaplikujte. Po ukončení léčby můžete pleť začít opečovávat např. lehkým krémem typu Nicream nebo Symbiose krém. Takto na dálku je to ale jen přibližná rada. Pleť bychom museli vidět. Hezký večer S pozdravem Ivona Ráčková, kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den chtěla bych poděkovat za skvělou pléťovou kosmetiku! Vždy jsem měla s pletí nějaké problémy, ale nejhorší byl vybrat si tu pravou kosmetiku, po dlouhém zkoušení různých kosmetických značek jsem zkusila tu vaši a u té již zůstanu.Děkuji!Jsem moc spokojena. Chtěla jsem se zeptat, zda existují samoopalovací pleť. krémy ze synecaru,popř.zda byste mi mohli doporučit nějaký který bych mohla používat k této kosmetice.Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Haltofová, děkuzjeme Vám za velmi milou reakci. SynCare samoopalovací přípravky nevyrábí. Principem u těchto přípravků je specifická reakce mezi aktivní látkou - cukrem a bílkovinami v kůži. To vyvolává zlatavé zbarvení podobné melaninové pigmenatci. Toto zbarvení však nemá fotoprotektivní účinek. Na trhu jsou přípravky s dihydroxyacetonem(DHA) nebo erytrulosou. Všechny přípravky působí přibližně stejně. Hezký večer S pozdravem Ivona Ráčková, kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych pochválit Vaše masky, používám zklidňující masku a bahenní masku, obě jsou naprosto úžasné. Zároveň bych se chtěla poradit, mám smíšenou pleť a trpím na černé tečky, občas nějaký pupínek. Ve vzorku jsem vyzkoušela gel s olivovým olejem a byl příjemný. Ale nevím, jestli ho mohu na svou pleť používat. Olivový olej totiž prý patří mezi látky, které způsobují komedomy, na které již beztak trpím. Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Hráhová, velmi nás těší, že používáte naše masky. Pokud se týká Gelu s olivovým olejem: Komedogenní složkou jsou nasycené kyseliny typu myristové nebo stearové. Avšak při koncentracích kolem 10% ve vehikulu. To v tomto případě nepřichází do úvahy. Můžete jej bez obav používat, jen prosím neopomeňte (pokud jej aplikujete přes den) nanést ještě vhodný krém. Hezký den Ivona Ráčková, firemní kosmetička SynCare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,používám od vás White Action,chtěla jsem se zeptat jestli se to smí použivat jen 6 měsíců a pak přestat nebo jaké je vlastně správné použití.Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den paní Soňo, White Action by se měl používat v jednom cyklu maximálně 6 měsíců. Používá se tak, že se ráno a večer pečlivě vmasírovává alespoň 30 sekund na místo benigní hyperpigmentace. Po 6 měsících by měla následovat alespoň 3 měsíční pauza. Po dobu používání krému nedoporučujeme expozici slunečnímu záření nebo důslednou ochranu fyzikálními filtry (např. Sun Block SPF 20). Hezký den dr. Svoboda petr@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

měla bych jeden dotaz. Mám mastnou, smíšenou, místy s pupínky , dehydratovanou a citlivou pleť. Šílená kombinace:-) Používám již přes půl roku Vaší kosmetikua je skvělá! Používám řadu od Lacrima pro mastnou a smíšenou pleť a něco z jiné řady Přesněji: odličovací mléčko, vyživující tonikum, Biominerální hydratační krém pro mastnou pleť, každý večer olivový gel a výživný noční krém pro mastnou pleť. Jednou týdně čistící masku, bahenní biominerální masku (v chledném období spíše méně často ať nevysušuji pleť) Myslíte si že tato péče je dostatečná? Nechtěla bych pleť zase moc vysušit ať se nezačnou tvořit vrásky.Zvažovala jsem jestli by mi sedl krém Nicecrem. S těmi to krémy jsem spokojená, jen se bojím zda moc nevysušují. Nevysušuje moc ty krémy kteŕé používám? říká se že když se pleť moc vysušuje tak se brání a mastí se více. Děkuji moc za radu. renata.firtova@centrum.cz 604 58 10 13

Re: Vzkaz z WWW

Vážená klientko, to je skutečně velmi komplikované kombinace. Zde je příklad toho, že jednotlivé části pleti vykazují zcela odlišné vlastnosti. Postup, který jste zvolila je vhodný s tím, že bych na místo Čisticího mléka dala Čisticí gel. Výživné tonikum můžete občas střídat s klasickým Hydratačním tonikem. Také v něm není etanol. Pokud se týká masek - vámi vyjmenované skutečně používejte jen na místa zvýšeného promaštění. Občas však na celou pleť pro zvýšení hydratace bez nadměrného maštění můžete použít Hydratační alginátovou masku - pokud si troufnete ji připravit. Vůbec se nemusíte být, že by Vás Nicream vysušoval. Naopak je to velmi dobrý nápad pro denní péči s UV filtrem. Na noc bych občas zvolila - např. 1x týdně, krém Rephasia. On je sice primárně na perimenopauzální pleť, ale rovněž velmi dobré hydratační vlastnosti, zbytečně nepromašťuje a tlumí produkci mazu. Vyzkoušejte nejdříve vzoreček. Pokud Vám sedne, je i velmi dobrá prevence tvorby vrásek. Hezký víkend Ivona Ráčková, firemní kosmetička SynCare plus@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, mohu použít Váš Retinol u dětí? Syn má občas suché, olupující se flíčky na kůži, na které mu lékař předepsal kortikoidovou mast, která když nezabere, tak mu dá neco s retinolem. Podle mého názoru je retinol přeci jen přírodnější a méně drastický než kortikoidy. Ještě jedna otázka, zákaznice (68let) má velmi suchou, tenkou, citlivou pleť a na tvářích se ji dělají šupiny a narůstají do výšky až se ji celé sloupnou a pořád dokola, co bych ji na to mohla doporučit? Děkuji za odpovědi a přeji pěkný den.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Repperová, nevím, kolik je Vašemu synovi, ale děti často trpí tzv. lišejem. Příčinou často bývá plíseň. Na místo kortikoidu bych spíše doporučil např. Endiaron mast cca 14 dnů a poté může být ještě 1-2 týdny Canesten krém nebo mast. Je to samozřejmě diagnóza na dálku, ale bývá to velmi časté. Radil jsem se o tom i s doc. Rulcovou a myslí si totéž. Retinol v žádné formě bych na to nedával. Paní 68 let má typickou sebostázu seniorů. Vhodná je Renovia krém noční (může být i přes den) nebo na den Sebucel krém. Pokud se šupiny tvoří skutečně výrazně, pak lze na 7 - 14 dnů dávat na noc na místo Renovie Rephasii, která pokožku šupin zbavuje. S pozdravem dr.Svoboda

SynCare

odpovězeno
dotaz

prosím o radu zda je možné použít G10emulzi na derma. seboreu. a druhý dotaz co doporučit zákaznici která má permanentní makeup rtu už 7let a neztrácí se, je možné pomoci nějakým výrobkem ? děkuji za radu

Re: dotaz

Vážená paní Nohová, G10 lze u seboroické dermatitidy použít, může však výrazněji (zejména v počátku) dráždit. Tento efekt se však po 2-3 dnech ztrácí. ferkvence aplikace je 1x denně večer. Pokud by byla G10 příliš silná, lze ji nahradit G8 maskou. Paní se permanentním make-upem má pravděpodobně pozánětovou pigmentaci, která již s původním pigmentem přiliš nesouvisí. To je velký problém, který nelze kosmeticky vyřešit. Hezký večer Monika Vodáková, odborný reprezentant

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Chybí mi ve vašem sortimentu,mycí gel na smíšenou nebo mastnou pleť,oční krém pro kategorii 25+ nebo oční gel, máte v plánu rozšířit sortiment o tyto nebo jiné výrobky? Plánujete v nejbližší době nějaká nová školení?

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Krédlová, my jsme již o vbariantě mycího gelu pro mastnou a smíšenou pleť uvažovali, ale pro tento rok se nám do programu nedostal. Je však ve výhledu pro rok 2010. Připravujeme oční gel, měl by se objevit ve druhé polovině tohoto roku. Hezký den Renata Svobodová, renata@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, dnes jsem si objednala vzorky Vaší kosmetiky,ráda bych vyzkoušela některé produkty na doporučení známé. Ráda bych se zároveň zeptala, zda enzymatický peeling je určen jen k profesionální péči v salonu či ho může (bez rizik) použít žena v domácí péči. Dále mě zaujal popisek ke krému Rephasia a zajímalo by mě, zda je určen jen na pleť stárnoucí a menopauzální (je v této sekci uveden) nebo zda je vhodný k použití i v případě mladší pleti (žena, 32 let, mastná pleť s póry v T-zóně). Děkuji moc za odpověď. S pozdravem I. Vobořilová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, enzymový peeling představuje mírnou variantu klasických peelingů s ovocnými kyselinami. Můžete jej bez obav použít doma. Mělo by to být vždy večer na vyčištěnou pokožku. Rephasia je speciálním krém, který vytváří na kůži mírný ,,tlak", aby se intenzivněji obnovovala. Primárně je skutečně určen pro ženy při nástupu menopauzy, ale máme i klientky pod 30 let, které jej používají. Není v něm nic, co by pleti škodilo v mladším věku. Hezký víkend Monika Vodáková, odborný reprezentant

SynCare

zaslání informací

Prosím o zaslání dodatečných informací k aplikaci salónního AHA GlycoHyal 30 -35 % peelingu. Zajímá mě frekvence použití u všech typů pleti. V jakém časovém rozmezí se provádějí 4 aplikace peelingu - rozestup mezi aplikací / tedy 1 kůra / ??? Děkuji, Lipovská

Vzkaz z WWW

dobrý den,velmi mě zajímá vaše kosmetika,věnuji se kosmetice,ale buhužel nemám živnestenský list,a tudíš se nemohu zaregistrovat na vaše stránky,což mě velmi mrzí,chtěla bych se zeptat zda je nějaká možnost regustrace bez IČA?děkuji za odpověď a přeji hezký den.nashledanou Fišerová

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den-mám zájem o oční krém s rostlinnými ceramidy BIO prsím o jeho cenu např-v lékárnách.Psala jsem vám několikrát žádná odpověd.Děkuji.Markéta Nováková

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Nováková, cena Očního krém BIO je 324 Kč 30 ml. S pozdravem Soňa Vinklárková sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den-zháním katalog a vzorečky očních krémů.A chci se zeptat na oční krém s rostlinnými ceramidy BIO CPK jaká je jeho cena v lékarnách?Děkuji

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Hezký večer, zakládám kosmetický salon a chtěla bych se u Vás informovat ohledně velkoobchodního prodeje, cen atd.. Nejsem zde ještě registrovaná, zatím nemám ŽL. Ráda bych od Vás dostala nějaké informační letáky. Děkuji za odpověď. Fojtíková Jana

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Fojtíková, prosíme, zašlete nám svoji adresu a doklad o vzdělání (postačí scan v emailu) a my Vám obratem zašleme materiály. S pozdravem Soňa Vinklárková sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, nenašla jsem na vašich stránkách ceník produktů. Mohli by jste mi ho prosím zaslat na e-mail? Dekuji Chmilová

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Přeji Vám hezký den, chtěla jsem se zeptat, zda si u Vás mohu objednat Vaše výrobky jako fyzická osoba - nejsem lékař ani kosmetička - pouze jsem chodila na kosmetiku, kde využívali Vaše produkty. Předem Vám moc děkuji za odpověď Kopišťová

Re: Vzkaz z WWW

Ano, je to možné, můžete si je objednat např. v našem e-shopu na www.syncare.cz Hezký večer Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, potřebovala bych vědět kde je v okolí Valašského Meziříčí kosmetička, která používá kosmetiku SynCare. Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, prosím, podívejte se na http://www.syncare.cz/cosmetics/saloon. S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, minulý rok jsem v nastavení měnila kontaktní adresu, pošta mi však stále chodí na starou, ráda bych věděla, kde se stala chyba. Děkuji.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní doktorko, ten problém je v tom, že internetové nastavení není zatím propojeno se systémem Pohoda, ve kterém jsou Vaše adresy uložené. Nyní jsme to změnili. Hezký večer Soňa Vinkláriková, SynCare Plus, s.r.o.

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, velice mě zaujala Vaše kosmetika a uvažuji o její koupi. Slyšela jsem na ni velmi dobré ohlasy a líbí se mi, že je to česká firma. Mohli byste mi prosím zaslat nějaké vzorečky přípravků na mastnou a problematickou pleť? Předem Vám děkuji.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Pavlů, bohužel vzorky zdarma naše společnost nezasílá. Poskytnou je Vám však kosmetické salony pracující se SynCare. Ty naleznete ve vašem okolí zde: http://www.syncare.cz/cosmetics/saloon?pos.x=210&pos.y=39 . Hezký zbytek den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Přeji uspěšný nový rok.Chtěla bych se zeptat.Jsem čerstvě zaregistrovana.Jako kosmetička bych chtěla s Vámi spolupracovat.Udala jsem adresu-Přílepy,ale časem budu mít provozovnu v Holešově.Zjistila jsem,že tam máte již jednu kosmetičku,která s Vami pracuje.Než tedy začnu chodit na vaše školení,nebude v tom nějaký problém?Psali jste totiž o nějakém omezení.S pozdravem Iveta Šimčíková

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Šimčíková, Holešov je relativně velké město a v takových může být i několik salonů SynCare, v tom žádný problém nevidíme. Omezení se týká pouze výhradního salonu. Těšíme se na setkání s Vámi na školení. hezký večer Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý deň Dopočula som sa o vašej kozmetike a ma zaujala o Vaše produkty ktoré by som rada aj vyskúšala a preto Vás prosím o zaslanie vzoriek. Adresa: Jana Fajnorová Panelová 6 Košice 04001

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, na Slovensku je samostatný distributor dermkosmetiky SynCare, který organizuje veškeré obchodní a prezentační aktivity. Adresa: Syncare Zuzana Kirková, Eisnerova 13 841 07 Bratislava 02/64778258 0907 329350 www.syncare.sk

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, zaujali ma Vaše výrobky. Ak máte a máte možnosť prosím pošlite pár vzoriek. Ďakujem Maria Vyrostkova Stierova 1 040 23 Kosice

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, na Slovensku je samostatný distributor dermkosmetiky SynCare, který organizuje veškeré obchodní a prezentační aktivity. Adresa: Syncare Zuzana Kirková, Eisnerova 13 841 07 Bratislava 02/64778258 0907 329350 www.syncare.sk

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

dobrý den,nemáte prosím vzorky na vyzkoušení?je mi 50,mám suchou citlivou pleť a na kosmetiku Avon,Ryor reaguje svěděním a zčervenáním...předem děkuji za jakoukoli odpověď

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, vzorky si můžete vybrat na http://www.syncare.cz/section/vzorky S pozdravem Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je od vás možné získat vzorky kosmetiky pro smíšenou pleť. Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, informace o vzorcích obdržíte na http://www.syncare.cz/section/vzorky. S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych jen poděkovat za to, že kosmetika Syn Care existuje.Pracuji s ní v salonu a jsem maximálně spokojená a moje klientky také. :o)

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Kubínová, takové vzkazy nás velmi teší a jsou i důležitým stimulem pro naši práci. Hezký večer přeje Renata Svobodová, jednatelka renata@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, nejsem profesionál v oboru kosmetiky a tak bych se chtěla zeptat, jestli jdou sehnat vzorky vaší kosmetiky jinými způsoby než v těch lékárnách a studiích, které máte na svých stránkách, a také jsem se dívala na muni.cz na Fakultu sportovních studií, ale nic takového jako Péči o tělo jsem tam nenašla. Velice děkuji za odpověď.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den.Chtěla bych se Vás zeptat, zda máte v nabídce masážní olej,protože pod masáží těla a esenciálních silic je pouze pleťový masážní krém.A v katalogu je uveden, ale není na internetu.Děkuji za odpověď.Jinak jsem s kosmetikou SynCare velmi spokojená.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, děkujeme za upozornění. byla to naše chyba, již jsme ji odstranili a přípravek je v Sekci Masáž těla... Hezký večer Petr Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, pracuji jako kosmetička a používám Vaše produkty. Nedávno jsem si zakoupila přístroj Galvanic. Firma Nu Skin Enterprises k němu nabízí na používání i jejich vlastní gely na pleť, celulitidu a pod. Zajímalo by mne, zda i s produkty od Syn Caru mohu docílit podobného výsledku. Nelíbí se mi jejich prodejní politika a o cenách ani nemluvě. Ale i bez toho bych ráda zůstala u Syn C. Můžete mi doporučit vhodné výrobky a poradit s jejich použitím ?Děkuji. S pozdravem Tondrová

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Tondrová, mohu Vám s klidným svědomím doporučit naše gelové prostředky. My máme podobné zařízení v naší kožní ambulanci a přesně z vámi popisovaného důvodu používáme naše přípravky. Galvanické proudy zvyšují prostupnost látek do kůže, takže se jedná o podobný účinek, jako má např. iontoforéza. Přikládám Vám informaci o této metodě s tím, že přípravky můžete použít i pro galvanické proudy, přičemž není nutné se tolik dívat na plus nebo mínus. Hezký večer Petr Svoboda Dr.et Mgr. Petr Svoboda petr@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230

SynCare

Poděkování

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat p. Radomíru Svobodovi za včasnou pomoc při řešení problémů s heslem. Jsem velice spokojená, jak okamžitě byl problém vyřešen. Hezký den Neubauerová

Vzkaz z WWW

Prosím mám na Vás dotaz, je mi 45 let, jaká má být správná hodnota pleti v procentech hydratace, mastnota, elesticita na Vašem přístroji,aby pleť odpovídala věku.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

DObrý den, chtěla jsem se zeptat, zda hydratační sérum obsahuje pouze kolagen nebo také jiné složky. Přiznám se, že váhám zda objednat sérm od Syncare nebo od firmy Etani, u kterého je v popisu uvedeno, že obsahuje kromě rybího kolagenu také perlový prášek, ženšen, mořské řasy,vlákninu ze stříbrné jedle.... Můžete mi o vašem séru napsat něco bližšího. Jde mi více o hydrataci než o vypnutí.Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Frýzková, hydratační sérum obsahuje nejen mořský kolagem ,ale také komplexní hydratační složku, která se skládá s cukrů typu glukóza, fruktóza, dále aminokyseliny glycinu, kyseliny hyaluronové a pyrolidon-karboxylové kyseliny. To jsou obecně látky, které jsou obsaženy v tzv. NMF - přirozený hydratační faktor pokožky, popřípadě ve škáře, a dále zvyšují hydrataci. Pokud se týká perlového prášku ve druhém produktu, není mi jako odborníkovi zcela jasné, co by měl v kůži dělat. Pokud Vám tedy jde o hydrataci pokožku, určitě kolagen a NMF jsou obecně ve světě často používané speciální hydratační složky. S přátelským pozdravem Dr.Petr Svoboda petr@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli WHITE ACTION je vhodný pro mou plet,na čele pigmentové skvrny ,na tvarich hyperpigmentace po akne,celkove plet nesjednocenna.Je mi 33 let.A jestli se v zimnich mesicich taky musim pri pouziváni WA chranit kremem proti slunicku dekuji Pekarova

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý večer, WA je na tyto problémy určený. Záleží na rozsahu hyperpigmentace po akné. V zimě není UV ochrana za běžným podmínek nezbytné. Pokud však pojedete na hory nebo se budete jinde cíleně opalovat, je vhodné používat UV krémy. S pozdravem Petr Svoboda petr@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, docela my vadí, když si od vás objednám, že my zboží přijde až za pět dní, někdy i déle.Mninulý týden jsem 17.09. jsem si u vás objednala materiál a dnes je 22.09. a stále to leží u vás a čeká to na zpracování. Nechci to myslet nějak ve zlém, ale je to dost dlouho v dnešní době.Co si objednávám i od jiných firem, balíček my přijde do dvou max. tří dní. Nikdy se nemohu spolehnout kdy od vás vlastně přijde. V dnešní době

Re: Vzkaz z WWW

maximáně 200 balíků za měsíc, nyní je toto číslo již dvojnásobné. Činíme všechna opatření, aby se tento problém řešil. Osobně jsme si nechal předložit odchody balíků a nyní kontrolujeme, proč balík neodešel do tří dnů. Pokud se Vám tedy stane, že balíček Vám nebude odeslán do 3 pracovních dnů ode dne objednání, prosím, kontaktujte mne na tel: 736626450, abych mohl učinit další opatření. S pozdravem a omlouvou Petr Svoboda petr@syncare.cz SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230

SynCare

Vzkaz z WWW

Zdravím, dle Vašeho návodu jsem zgelovatělý 100% retinol ponořila doteplé vody a nepomohlo to. Sice výrobek může dále plnit svoji funkci, ale nelze jej nabírat do In-Dermu a tím se snižuje efektivita jeho použití. Zákaznice si In-Derm zaplatily a nyní jej nemohu pro jejich ošeření z důvodu přílišné viskozity výrobku použít. Prosím tímto o radu. Děkuji a přeji hezký den!

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chci poděkovat za rychlé vyřízení objednávky! Vaši kosmetiku jsem vyzkoušela poprvé a jsem velmi spokojená. Určitě vyzkouším i další výrobky.

Re: Vzkaz z WWW

Děkujeme Vám a věříme, že i nadále budete s našimi službami spokojena. S. Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosila by som Vas o informaciu, kde na Slovensku mozem kupit Vasu kozmetiku. Doteraz mi ju dodavala moja kozmeticka. Teraz uz robi s inymi znackami a ja mam problem ako si ju zaobstarat. Velmi mi pomaha "Ochranna emulzia pre velmi suchu plet", ktora robí hotove zazraky aj pre moju dceru, ktora ma problem s alergiou na chlad. Ďakujem

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosíme, obraťe se na naše slovenské zastoupení. Kontakty naleznete na www.syncare.sk Hezký večer S. Vinkláriková asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den. Pracuji v lékárně a zajímalo by mě,jestli se dají vaše přípravky objednat i přes naše dodavatele? Také mám dotaz za jednu naši pacientku: za jak dlouho po nanesení přípravku Vitilan může na pleť použít jiný krém. Děkuji za odpověď

Vzkaz z WWW

Dobrý den,chtěla bych poprosit o zaslání katalogu popřípadě vzorků,vyřizuji si živnostenký list a slyšela jsem,že vaše kosmetika je velice dobrá a zákaznice si ju chválí a já jsem právě ve fázi výběru značky kterou budu používatvelice byste mě pomohli.Děkuji

Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o zaslání katalogu Vašich výrobků případně i vzorečků, mám zralou smíšenou pleť s mastnější T-zonou. Byla bych Vám vděčná i za zaslání vzorku očního krému, protože se mi už několikrát stalo, že na výrobek, který jsem si zakoupila, jsem byla alergická. Děkujim moc a přeji hezký den

Vzkaz z WWW

Dobrý den, dostala jsem doporučeni na Vaši kosmetiku, ráda bych Vás poprosila o zaslání katalogu, případně i vzorečků, mám suchou pleť a je mi 32 let, děkuji

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohou gel Vitilan používat i děti. Mnohokrát děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, Vitilan je je možné používat i u dětí od 3 let věku. S pozdravem Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, děkuji za zaslání katalogu s Vašimi výrobky. Ráda bych si objednala kromě pěstící pleťové kosmetiky i make-up, proto si Vás dovoluji požádat o zaslání jejich vzorečků (i za úplatu) - postačí 2 nejsvětlejší tóny. Mohu si tak před objednávkou vyzkoušet zejména odstín a krycí schopnost (mám mastnou pleť s počáteční rosaceou). Mohu tímto požádat i o vzorečky kosmetiky pro citlivou pleť s rozšířenými žilkami? Děkuji.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Vykopalová, katalog i vzorky Vám rádi zašleme. Hezký večer přeje Renata Svobodová SynCare Plus, s.r.o. renata@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,koupila jsem si přes internet pleťovou čistící masku a je super,chtěla bych vás poprosit o zaslání katalogu a vzorečků(mám mastnou pleť s akné a je mi 22let),předem moc děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Doobrý večer, velmi nás těší, že Vám náš výrobek vyhovuje. Katalog a vzorky Vám zašleme. Hezký večer Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje synCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o zaslání katalogu? Objednala jsem si výrobky pro mastnou pleť u kosmetičky, ale má málo katalogů, takže jí je nechci brát. Moc Vám děkuji. Přeji hezký den.

Re: Vzkaz z WWW

Doobrý večer, rádi Vám katalog zašleme. Hezký večer Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje synCare sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, je možné získat katalog Vašich výrobků. Vaši kosmetiku používám, ale kosmetický léčebný salon má nedostatek propag.materiálů, vždy si musím zkopírovat a vrátit.

Re: Vzkaz z WWW

Samozřejmě Vám katalog rádi zašleme. Hezký den Soňa Vinkláriková, asistentka prodeje SynCare

SynCare

Vzkaz z WWW

Právě jsem si objednala sadu akné, ráda bych vyzkoušela rovněž make-up, můžete mi, prosím, zaslat vzorek? Děkuji.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Prosím, sdělte mi. kde mohu získat Vaše krémy na opalování. Mám s nimi výbornou zkušenost (získala jsem je v minulosti od kosmetičky, která se odstěhovala mimo Prahu). Děkuji předem za odpověď. Kadeřábková

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Kadeřábková, prosím, podívejte se na http://www.syncare.cz/cosmetics/saloon, zde nejdete kontakty v Praze a okolí. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Dotaz

Dobrý den, chtěla bych se zepta, jestli se můžu zaregistrovat jako nová uživatelky, kdyř nepracuji v kosmetice ani zdravotnictví a nejsem ze Slovenské republiky. Děkuji za odpověď

Re: Dotaz

Bohužel, registrace je přístupná pouze osobnám s příslušným IČ, totéž platí pro Slovensko, kde se ale registraci provádějí odděleně od ČR. Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, velice děkuji za zaslaný katalog i vzorečky. Oceňuji rychlost odpovědi. Katalog se Vám moc povedl. Bude se mi teď lépe vybírat. Vyzkouším a určitě si vyberu a zde v E-obchodě i nakoupím. Přeji Vám hodně úspěchů Andrea O.

Re: Vzkaz z WWW

Děkujeme Vám za velmi milou potěšujicí reakci. Soňa Vinkláriková SynCare Plus, s.r.o. sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, zgelovatěl mi 100% Retinol. Zkoušela jsem ho ponořit do horké vody jak už jste tady radily jedné kosmetičce, ale nepomohlo to. Mrzí mě to, protože zákaznice jsou s retinolem spokojené.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, dnes jsme řešili Vaši stížnost na 100% Retinol. Nešlo o zgelovatění, ale o výrazné zvýšení viskozity. Aplikačně výrobek mohl plně plnit svou funkci, ale neměl vzhled, který má správně mít. Proto jsme Vám 100% Retinol vyměnili za nový a zasíláme Vám jej. Hezký večer přeje Dr. Petr Svoboda petr@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, velice mne zaujala Vaše pleťová kosmetika. Momentálně hledám vhodné přípravky pro péči o svou 40-ti letou suchou a citlivou pleť. Ráda bych vyzkoušela některé Vaše výrobky. Pokud je to jen trochu možné prosím o zaslání vzorečků následující přípravků: Denní krém na suchou pleť BIO Krém na suchou pleť - noční CPK BIO Oční krém s rostlinnými ceramidy Rephasia obnovující krém BIO Sérum povzbuzující s koenzymem Q10 Gel s olivovým olejem Intenzivní hydratační kolagenové sérum Cenu za vzorečky a poštovné samozřejmně akceptuji. Děkuji a těším se na vzorečky Andrea O.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Ochmanová, vzorky Vám zasíláme. S pozdarvem Soňa Vinkláriková SynCare Plus, s.r.o. sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím o zaslání Vašeho katalogu a ceníku. Jsem kosmetička a ráda bych se dozvěděla o firmě něco bližšího.Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Jindřichová, vzorky Vám byly odeslány. S pozdravem Soňa Vinkláriková SynCare Plus, s.r.o. sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím pošlete mi nový ceník pro kosmetičky,včetně ceníku kab.balení sér a chem.peelingu, podle letáčku se nevyznám v cenách a nevím, jaké jsou VC a MC.Děkuji.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Antesová, materiály Vám, ceník Vám zasíláme poštou. Hezký zbytek dne Soňa Vinkláriková asistentka prodeje

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den. Ve vašem sortimentu máte oční krém a oční masku.Zajímalo by pro kterou věkovou kategorii je určen oční krém a maska.Nikde to neuvádíte a pochybuji, že je určen pro věk 25- až do smrti. A tímto se chci také zeptat jestli neuvažujete o nějakém např. očním gelu, ne každá žena má ráda mastné oči, když si na ně musí dát krém,když ráda používá vasi značku, ale vy bohužel tento produkt nenabízíte.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Krédlová, oční krém i maska od SynCare jsou pro věkové kategorie žen od 30 let výše, ale pokožka koleme očí je v podstatě shodná s pokožkou kdekoliv na obličeji. Nepoužíváme lipozomy ani jiné návykové látky, proto v indikovaných případech je lze použít i v nižším věku. Přípravky kolem očí by se měly střídat cca po 1/2 roce, a zde lez výhodně kombinovat masku a krém. O geu velmi vážně uvažujeme a měl by se objevit koncem roku. Hezký večer Soňa Vinkláriková

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Zajímalo by mě zda se výrobky Syn care dají zapracovat do pleti kosmetickým ultrazvukem, konkrétně séra.Nebo jaký upředenostňujete postup při ošetření kosmetickým ultrazvukem s Vašimi přípravky. Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní kosmetičko, ultrazvuk jako typ em. vlnění zvyšuje za určitých okolností průnik látek kůži a má i tlakové účinky (rázy). S výjimkou přípravků s dermabotexinem a enzymy (144, 146, 111) lze použít všechna séra SynCare. U výše jmenovaných by ultrazvuk mohl rozbíjet molekuly aktivních látek. S přátelským pozdravem dr. Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Mám zájem pracovat s vaší kosmetickou značkou, mužete mi zaslat katalog produktů a podmínky spolupráce. Děkuji Šacherová

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Šacherová, prosíme, zašlete nám kontaktní adresu. Děkuji Soňa Vinkláriková, SynCare Plus, s.r.o.

SynCare

odpovězeno
Atopický ekzém

Dobrý den, od své kosmetičky paní Schollerové jsem obdržela vzorečky na atopický ekzém. Velice mě pomohly. Jednalo se o Sebucel LIPOskin kód 167 a Sebucel kód 103. Měla bych zájem o těchto vzorcích se dozvědět více (cena a pod.). Poradíte mi prosím?

Re: Atopický ekzém

Vážená paní Fiantová, omlouvám se za pozdní reakci, ale byl jsem nemocen a tyto druhy odpovědí přenechávají mne. Řada Sebucel je založena na přítomnosti sojového oleje, který obsahuje vysoké procento kyseliny gama-linolenové. Atopikům prokazatelně chybí jako součást lipidů lamelárních vrstev v pokožce, což přispívá k omezené schopnosti poutat vodu. Proto je Sebucel i klinicky úspěšný zejména u stacionárních forem AD a také jako konstituční pomocná terapie. Vzorky Vám zdarma zašleme, prosím, dejte nám Vaši adresu. Cena přípravku Sebucel Liposkin je 338 Kč (200 ml) a Sebucel krém 258 Kč (75 ml). S pozdravem dr. Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den! Není plánovaný seminář povrchové a hloubkové čištění pleti také v Praze?

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Lahaczová, v letošním roce to již fyzicky nemůžeme zvládnout. V příštím roce s ním počítáme v Praze. Hezký den Petr Svoboda petr@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, proč můj salon není zařazen v seznamu certifikovaných pracovišť AHA peelingu, když jsem absolvovala dva kurzy na AHA peeling - klasický i certifikační seminář. Děkuji za odpověď.

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Součková, tuto skutečnost prověříme a neprodleně sjednáme nápravu. Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, je mi 40 let a mám v T-zóně velmi otevřené póry a mastnou pleť, pleť mívám hrubou a citlivou při použití některých kosmetických přípravků. Ráda bych Vás požádala o doporučení kosmetiky, případně informace o 100% retinolu a také zaslání vzorků doporučené kosmetiky. Děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Červená, dle popisu se pravděpodobně jedná o dysseborhoickou pleť s tendencí k výraznějšímu promaštění ale i zhrubění. Obecně platí, že na takou pleť by nemělo přicházet nic mastného, zcela se vyhýbejte parfemované kosmetice nebo přípravkům s etanolem. 100% retinol by pro Vás mohl být vhodný při aplikaci v salónu, nikoliv pro dommácí použití. Pro čištění a případné odlíčení pleti Vám doporučuji Čisticí gel a Tonikum zmatňujicí, pro denní ochranu i výživu Krém na mastnou a smíšenou pleť nebo Nicream. dr. Svoobda odborný konzultant SynCare petr@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím o zaslání podmínek na můj mail k bakalářskému studiu kosmetické péče. Děkuji Součková

Vzkaz z WWW.krskova.ilona@email.cz

Dobrý den .Před čtyřmi roky jsem pracovala s vaší kosmetikou ted jsem s mým druhým synem stále na mateřské a těším se až začnu znovu rozhodně s kosmetikou syncare.Ráda bych se dozveděla o podmínkách nového bakalářského studia v Brně.Děkuji I.kršková

odpovězeno
Vzkaz z WWW

chtěla bych si pořídit do salonu stojan na kosmetiku syncare. je k dostání a kolik stojí děkuji za odpověď

Re: Vzkaz z WWW

Vážená paní Kociánová, bohužel momentálně stojan SynCare není v nabídce a hledáme nového kvalitnějšího dodavatele. Děkujeme za pochopení. Soňa Vinkláriková SynCare Plus, s.r.o.

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den! Ráda bych Vás požádala o zaslání informací o novém bakalářském studium v Brně.Díky

Re: Vzkaz z WWW

Informace Vám byly zaslány. Hezký večer Soňa Vinkláriková, SynCare Plus, s.r.o.

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Rada bych vas pozadala o informace ohledne Bc. studia na MU Brno . Dekuji

Re: Vzkaz z WWW

Informace Vám byly zaslány. Soňa Vinkláriková SynCare Plus, s.r.o.

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, prosím o zaslání podmínek na můj mail k bakalářskému studiu kosmetické péče.Děkuji,E.T.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, mohu jako soukromá osoba objednávat ve Vašem e-shopu?

Re: Vzkaz z WWW

Pochopitelně si můžete objednávat. Hezký večer Soňa Vinkláriková SynCare Plus, s.r.o.

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

dobrý den.chci si založit nový účeta vše činím podle instrukcí. jenom mně to stále hlásí, že mám špatně napsanou ulici. už nevím jak ji mám napsat, aby byla dobře.píši v kolonce ulice Na Zahrádkách 301 a stále špatně. prosím nevíte v čem tkví porblém? děkuji Musilová

Re: Vzkaz z WWW

Děkujeme za upozornění na chybu v naší internetové prezentaci. V této chvíli je již problém odstraněn. Prosíme, vyplňte registrační formulář ještě jednou. Jako drobnou kompenzaci vám nabízíme slevu 50Kč. Nárok na tuto slevu uveďte v poznámce ve vaší příští objednávce.

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela a pořídila si: Soft Touch krycí voděodolný make-up při akné, ale bojím se, že mi nebude sedět odstín - nabízí se pouze jeden,že? Mohli byste mi poslat vzorek? Je vhodný i pro ženu ve 30ti letech? Děkuji moc

Re: Vzkaz z WWW

Vzorek make-upu Vám zasíláme. Tento make-up je vhodný i pro velmi mladé dívky a tedy i pro mladou ženu kolem 30. roku. Soňa Vinkláriková, asistenka prodeje sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, mohli byste mi prosím zaslat informace o bakalářském studiu péče o tělo na e-mail? dekuji

VŠEM KOLEM SynCare :)

VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ A HLAVNĚ ÚSPĚŠNÝ NOVY ROK 2008. AŤ JSOU VAŠE ZÁKAZNICE A ZÁKAZNÍCI KRÁSNÍ A SPOKOJENÍ!!! CO PŘÁT KOSMETICE SynCare? MNOHO ÚSPĚCHŮ V OBJEVOVÁNÍ NOVÝCH SKVĚLÝCH DERMOKOSMETICKÝCH PŘÍPRAVKŮ, AŤ SE VÁM NADÁLE DAŘÍ REGISTROVAT NOVÉ "BIOKOSMETICKÉ VÝROBKY" A MNOHO SPOLUPRACUJÍCÍCH KOLEGŮ A KOLEGYŇ.

odpovězeno
pristupovy kod

prosim o zaslani pritupoveho kodu

Re: pristupovy kod

Pro přístupový kód je nezbytná registrace a uvedení IČ. S pozdravem Soňa Vinkláriková, SynCare PLus, s.r.o.

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, zhruba 14 dní používám Vaši kosmetiku a jsem s ní velice spokojená. Proto uvažuji vyzkoušet Vaše make-upy. Prosím o zaslání vzorků (i když budou zpoplatněny).Jestli mohu požádat od každé barvy 2ks. Děkuji moc.

Vzkaz z WWW

Mám zájem pracovat ve svém salonku s vaší kosmetickou značkou. mužete mi zaslat katalog produktů a podmínky spolupráce. děkuji Vyskočilová

odpovězeno
Informace

Dobrý den, ráda bych se blíže seznámila s vaší kosmetikou, mám smíšenou pleť, občas dehydrovanou, ale s rozšířenými ucpanými póry. Vzhledem k věku (36 let), mi nevyhovuje vysušující péče "na pleť s akné", tak nevím, jak nejlépe vybrat. Je možné u Vás zakoupit vzorky produktů? Velice mne láká i Váš makeup, ale nevím, je-li vhodný na můj typ pleti. Četla jsem i o Vašem 100% Retinolu, ale v katalogu jsem jej nenašla. Děkuji za info. S pozdravem, Eva Ryšlinková

Re: Informace

Dobrý den, prosíme Vás o sdělení Vaší e-mailové adresy, abychom Vám mohlo poslat podrobnější informace. Soňa Vinkláriková, SynCare

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den,prosím o sdělení bankovního spojení za účelem zaplacení poplatku za školení.Děkuji Marcela Binková

Vzkaz z WWW

Dobrý den . Odebírám Vaši kosmetiku pro ošetření ve svém salonu přes p. Hradeckou. V současné době zprovozňuji internetový obchod s kosmetickou poradnou a ráda bych Vaši skvělou kosmetiku měla v nabídce. Moje přístupové heslo je 1826. S přáním úspěšného dne Žižková Romana

Vzkaz z WWW

Dobrý den, hledám kosmetiku pro svůj budoucí salon a tímto jsem vás chtěla požádat o bližší informace . Předem děkuji Dvořáková Tel.775085985

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik by stály vzorky Vašich make-upů? Děkuji

Re: Vzkaz z WWW ceny vzorků

Dobrý den, cena make.upů - vzorečků je 12,- Kč za kus. S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den ,nevím zda touto cestou mohu získat bližší informaci o studiu Péče o tělo, které bylo prezentováno na přednášce Dr Svobody 26.10.07 na sjezdu UK kosmetiček v Pardubicích,kterého jsem se bohužel nemohla zůčastnit.Za případnou informaci Děkuji.Štěpánka Šabartová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, studium by se mělo otevírat na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. První informace o něm budou k dispozici na webu této fakulty: http://www.muni.cz/fsps koncem ledna. Jedná se o studium bakalářské, zatím pouze v denní formě. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, minulý týden jsem si u Vás přes on line stránky objednala kosmetickou sadu. Nejsem, ale u Vás zaregistrována, přijde mi objednaný balíček? co se týče registrace , stále se mi nedaří se zaregistrovat. jak na stránkách pro slovenské uživatele, tak i na stránkách pro "profesionály"(nejsem kosmetička ani lékař...)děkuji moc a přeji hezký den.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, děkujeme za informaci, ale prosíme Vás o Vaše jméno, abychom vše mohli ověřit. Registrovat se na našich stránkách mohou pouze lékaři, kosmetičky a lékárny. Klasický zákazník má přístup k objednání, ale nikoliv do uzavřených odborných stránek. S pozdravem S. Vinkláriková, SynCare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Chcela by som si objednat denny krem na mastnu a zmiesanu plet Bio aj so vzorkou.Je moznost si to vyzdvihnut v nejakom salone v Prahe bez 100 korunoveho postovneho.Alebo kupit v lekarni najblizsej k mojmu bydlisku.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, podívejte se prosím na http://www.syncare.cz/cosmetics/saloon S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, zvažuji nákup Vašich produktů. Mohli byste mi prosím zaslat vzorky Vašich přípravků na mastnou a problematickou pleť včetně make-upu? Moc Vám předem děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, vzorky (mimo make-upů - ty jsou zpoplatněny), jsme Vám odeslali. S pozdravem ¨ Soňa Vinkláriková

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

DOBRÝ DEN.Jsem začínající kosmetička a měla bych zájem o Vaší kosmetiku.Ráda bych si pozvala nekoho,kdo mi řekne víc o Vás.Děkuji.Bude čekat na zkontaktování od Vás.Těším se na spolupráci.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, náš odborný kosmetický reprezentant Vás bude kontaktovat. Soňa Vinkláriková, synCare PLus, s.r.o.

SynCare

odpovězeno
registrace nového uživatele

Dobrý den, nemohu se zaregistrovat na www stránkách jako nový uživetel.Není tam aktivní odkaz, pouze pro profesionály či uživatele z SR tam je možnost registrace. Je možné někde Vaši kosmetiku vyzkoušet? Jsem z Prahy a tak bych si ráda pořídila nějaké vzorky. Děkuji za odpověď. Nina Horová

Re: registrace nového uživatele

Dobrý den, odkaz je hned na první straně - v pravo nahoře pod slovem přihlásit se je nový uživatel. Pokud na něj kliknete, je zde návod, jak se registrovat. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, můžete mi prosím poslat zaslat informace pro kosmetičky, ceník a přehled výrobků pro profesionální použití? Děkuji Vernerová

Vzkaz z WWW

Dobrý den,pokoušela jsem se na Vaše krásné nové stránky přidat svůj kosm.salón,ale jen se mi potvrdila zdvojená registrace na starých www.porad´te mi jakou dělám chybu.Registraci již u Vás mám.Děkuji, s pozdravem Kurková J.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mě obchodní zástupce mohl vysvětlit jak pracovat s dignostickým softwarem od vaší firmy.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, jistě je to možné, prosíme Vás o telefonní číslo. Děkuji P. Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, ráda bych si nechala otestovat typ pleti a dle výsledku si koupila kosmetické přípravky Syncare. Lze typizaci provést ve vaší prodejně na Krkoškově? Nebo mi, prosím, poraďte, kde by to bylo v Brně možné. Děkuji za odpověď, přeji hezký den.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, pleť si můžete otestovat v lékárně Pekařská nebo na kožním oddělení Vojenské nemocnice Brno. Obě místa mají plný sortiment výrobků SynCare. Hezký večer Petr Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,prosím vás,bylo by možné mi zaslat informace o novém bakalářském studiu péče o tělo?Nemohla jsem se dostavit na přednášku pana doktora Svobody v Pardubicích a na netu jsem to nikde nenašla.Děkuji Sopkovičová

Re: Vzkaz z WWW studium

Dobrý den, studium by se mělo otevírat na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. První informace o něm budou k dispozici na webu této fakulty: http://www.muni.cz/fsps koncem ledna. Jedná se o studium bakalářské, zatím pouze v denní formě. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, hledám možnost fotodepilace v Brně. Provádíte ji? Děkuji za zprávu, přeji hezký den, Dana Sklenářová

odpovězeno
100% Retinol

Dobrý den!Mám takový problém. Už se mi stalo podruhé, že během měsíce používání mi začal Retinol houstnout a úplně zhoustnul...jakoby se zkazil. Nemám ho v teple a uzavírám ho víčkem.Nevím co s ním je. Poté ho dál nemůžu používat i když ho tam mám ještě půl tuby.A musím ho vyhodit.Co s tím? Díky za radu.

Re: 100% Retinol

Vážená paní Neubauerová, 100% Retinol by měl být v teple, alespoň ne v chladu. Při těchto teplotách tuhne a krystalizuje. Je to ovšem vratná reakce. Před aplikací můžete lahvičku nechat na chvíli v teplé vodě a retinol se vrátí do své původní podoby. Nejvhodnější teplota pro skladování je kolem 25 C a ne na přímém slunci. Rozhodně 100% Retinol nevyhazujte, byla by to velká škoda, je zcela funkční. Hezký zbytek dne Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare