Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

PRAHA 15.12. Velký školící seminář použití jednotlivých kosmetických řad SynCare v salonu

Seminář je určený jak pro stávající kosmetičky, tak pro ty, které rozhodují, zda pracovat se SynCare. Budou probrány postupy ošetření pleti v jednotlivých řadách, zásada použití sér, jejich rozdělení dle vhodnosti pro jednotlivé typy pleti. Zásady práce s galvanickou žehličkou a ultrazvukovou špachtlí. Podrobně probereme aplikace masek, přípravu alginátových masek, možnosti obohacování masek séry a silicemi. Součástí semináře jsou praktické ukázky a bude prostor pro diskuze nad jednotlivými postupy. Účastníci obdrží potvrzení o účasti e-mailem.

Detaily

Začátek
15.12.2017 9- 12
Přednáší
paní Petra Hoffmanová-odborná kosmetická reprezentantka SynCare
Místo konání
SŠ BEAN, s.r.o., Českobrodská 32a, Praha 9, 190 00, kontakt pí Hoffmanová 734235976
Délka
3 hodiny
Cena
0 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace