Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

PRAHA 19. 1. KLIENTKA SALONU +55 – ČAS PRO INTENZIVNÍ KOSMETICKÉ KÚRY. MULTIVITAMINOVÁ A ANTIOXIDAČNÍ SÉRA PRO ZRALOU PLEŤ

V rozpětí 55. – 60. roku se významně zvyšuje náročnost pleti na kosmetickou péči. I když má být kosmetická péče pravidelná po celý život, zralá pleť vyžaduje opakované intenzivní pěsticí kúry častěji, než je tomu v předcházejícím období života. Řada programu péče pro zralou pleť představuje pouhou modifikaci standardní kosmetické péče, což je chyba. Zatímco v mladším věku je zásadní především hydratace, případně doplnění některých tukových látek, v pozdějším věku je velmi důležitá regenerace, případě lifting. To s sebou přináší požadavky na jiné účinné látky i jiné typy přípravků. Opravdu účinná kosmetická péče pro věk +55 musí být založena na pravidelnosti a na zásadě, že tento typ pleti nepotřebuje již jen chránit, ale především doplňovat látky, které se z pleti v důsledku stárnutí ztrácí. Důležité jsou v tomto období také „vitaminové koktejly“ a silné antioxidační látky. Současní semináře je praktický nácvik práce s Antioxidačním sérem C & E & D.

Detaily

Začátek
19.01.2019 11,00 – 14,00
Přednáší
paní Ráčková – firemní kosmetička SynCare, dr. Svoboda – Ambulance estetické dermatologie SynCare
Místo konání
Praha, hotel IBIS Old Town, Praha – centrum, Na Poříčí 5, stanice metra náměstí Republiky, tel: 266000999
Délka
3 hodiny
Dárek
Antioxidační sérum C & E & D
Cena
600 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace