Česká dermo a bio kosmetika

Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Školení

Odborné konference, kurzy, semináře a školení

KARLOVY VARY 22.6. Certifikační seminář pro práci s AHA peelingem GlycoHYAL. Přípravky light AHA. Pouze pro 4 osoby. - CERTIFIKAČNÍ

Seminář patří do certifikačních seminářů, tj. kosmetička obdrží kromě osvědčení i certifikát práce s AHA SynCare GlycoHYAL peelingem kyselinou glykolovou do 35% koncentrace. Účastníci semináře se seznámí s teorií chemického peelingu, Odborně budou probrány kožní projevy, které lze pomocí AHA peelingu korigovat a případy, kdy tento peeling užít nelze.Součástí semináře je praktická ukázka.

Detaily

Začátek
22.06.2019 12 30 - 14 30
Přednáší
paní Bc.Jitka Jaškinová, zdravotní sestra, odborná kosmetička SynCare, tel: 777 247 399
Místo konání
Karlovy Vary, HBClinic, Stará louka 373/6.
Délka
2 hodiny
Dárek
AHA GlycoHyal G10 Zjemňující emulze
Cena
1500 Kč (včetně DPH 21%)

Závazná příhláška na kosmetický seminář nebo školení


Přihlašuji se na kurz/kurzy

Stornovací podmínky

Pokud se nebudete moci semináře zúčastnit, máte právo nechat si společností Syncare Plus, s.r.o. převést vaši platbu a vystavenou fakturu na jiný seminář SynCare.
Převod lze provést do 5 pracovních dnů před dnem konání semináře písemně nebo e-mailem, přičemž za doručení žádosti o převedení zodpovídá převádějící.
Za závazné přihlášení na seminář se pokládá odeslání přihlášky prostřednictvím internetového formuláře SynCare a současné odsouhlasení těchto stornovacích podmínek.
Přihlášku nelze provést telefonicky.


souhlasím se stornovacími podmínkami
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace