Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Poradna

<< 207 | 208 | 209 |

210

| >>
odpovězeno
Informace

Dobrý den, ráda bych se blíže seznámila s vaší kosmetikou, mám smíšenou pleť, občas dehydrovanou, ale s rozšířenými ucpanými póry. Vzhledem k věku (36 let), mi nevyhovuje vysušující péče "na pleť s akné", tak nevím, jak nejlépe vybrat. Je možné u Vás zakoupit vzorky produktů? Velice mne láká i Váš makeup, ale nevím, je-li vhodný na můj typ pleti. Četla jsem i o Vašem 100% Retinolu, ale v katalogu jsem jej nenašla. Děkuji za info. S pozdravem, Eva Ryšlinková

Re: Informace

Dobrý den, prosíme Vás o sdělení Vaší e-mailové adresy, abychom Vám mohlo poslat podrobnější informace. Soňa Vinkláriková, SynCare

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den,prosím o sdělení bankovního spojení za účelem zaplacení poplatku za školení.Děkuji Marcela Binková

Vzkaz z WWW

Dobrý den . Odebírám Vaši kosmetiku pro ošetření ve svém salonu přes p. Hradeckou. V současné době zprovozňuji internetový obchod s kosmetickou poradnou a ráda bych Vaši skvělou kosmetiku měla v nabídce. Moje přístupové heslo je 1826. S přáním úspěšného dne Žižková Romana

Vzkaz z WWW

Dobrý den, hledám kosmetiku pro svůj budoucí salon a tímto jsem vás chtěla požádat o bližší informace . Předem děkuji Dvořáková Tel.775085985

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik by stály vzorky Vašich make-upů? Děkuji

Re: Vzkaz z WWW ceny vzorků

Dobrý den, cena make.upů - vzorečků je 12,- Kč za kus. S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den ,nevím zda touto cestou mohu získat bližší informaci o studiu Péče o tělo, které bylo prezentováno na přednášce Dr Svobody 26.10.07 na sjezdu UK kosmetiček v Pardubicích,kterého jsem se bohužel nemohla zůčastnit.Za případnou informaci Děkuji.Štěpánka Šabartová

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, studium by se mělo otevírat na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. První informace o něm budou k dispozici na webu této fakulty: http://www.muni.cz/fsps koncem ledna. Jedná se o studium bakalářské, zatím pouze v denní formě. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, minulý týden jsem si u Vás přes on line stránky objednala kosmetickou sadu. Nejsem, ale u Vás zaregistrována, přijde mi objednaný balíček? co se týče registrace , stále se mi nedaří se zaregistrovat. jak na stránkách pro slovenské uživatele, tak i na stránkách pro "profesionály"(nejsem kosmetička ani lékař...)děkuji moc a přeji hezký den.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, děkujeme za informaci, ale prosíme Vás o Vaše jméno, abychom vše mohli ověřit. Registrovat se na našich stránkách mohou pouze lékaři, kosmetičky a lékárny. Klasický zákazník má přístup k objednání, ale nikoliv do uzavřených odborných stránek. S pozdravem S. Vinkláriková, SynCare

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Chcela by som si objednat denny krem na mastnu a zmiesanu plet Bio aj so vzorkou.Je moznost si to vyzdvihnut v nejakom salone v Prahe bez 100 korunoveho postovneho.Alebo kupit v lekarni najblizsej k mojmu bydlisku.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, podívejte se prosím na http://www.syncare.cz/cosmetics/saloon S pozdravem Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, zvažuji nákup Vašich produktů. Mohli byste mi prosím zaslat vzorky Vašich přípravků na mastnou a problematickou pleť včetně make-upu? Moc Vám předem děkuji

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, vzorky (mimo make-upů - ty jsou zpoplatněny), jsme Vám odeslali. S pozdravem ¨ Soňa Vinkláriková

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

DOBRÝ DEN.Jsem začínající kosmetička a měla bych zájem o Vaší kosmetiku.Ráda bych si pozvala nekoho,kdo mi řekne víc o Vás.Děkuji.Bude čekat na zkontaktování od Vás.Těším se na spolupráci.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, náš odborný kosmetický reprezentant Vás bude kontaktovat. Soňa Vinkláriková, synCare PLus, s.r.o.

SynCare

odpovězeno
registrace nového uživatele

Dobrý den, nemohu se zaregistrovat na www stránkách jako nový uživetel.Není tam aktivní odkaz, pouze pro profesionály či uživatele z SR tam je možnost registrace. Je možné někde Vaši kosmetiku vyzkoušet? Jsem z Prahy a tak bych si ráda pořídila nějaké vzorky. Děkuji za odpověď. Nina Horová

Re: registrace nového uživatele

Dobrý den, odkaz je hned na první straně - v pravo nahoře pod slovem přihlásit se je nový uživatel. Pokud na něj kliknete, je zde návod, jak se registrovat. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz asistentka prodeje SynCare Plus, s.r.o. Krkoškova 4 613 00 BRNO Tel: 548 521 611 Fax: 548 521 230 T-Mobile: 739 954 352

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, můžete mi prosím poslat zaslat informace pro kosmetičky, ceník a přehled výrobků pro profesionální použití? Děkuji Vernerová

Vzkaz z WWW

Dobrý den,pokoušela jsem se na Vaše krásné nové stránky přidat svůj kosm.salón,ale jen se mi potvrdila zdvojená registrace na starých www.porad´te mi jakou dělám chybu.Registraci již u Vás mám.Děkuji, s pozdravem Kurková J.

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mě obchodní zástupce mohl vysvětlit jak pracovat s dignostickým softwarem od vaší firmy.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, jistě je to možné, prosíme Vás o telefonní číslo. Děkuji P. Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den, ráda bych si nechala otestovat typ pleti a dle výsledku si koupila kosmetické přípravky Syncare. Lze typizaci provést ve vaší prodejně na Krkoškově? Nebo mi, prosím, poraďte, kde by to bylo v Brně možné. Děkuji za odpověď, přeji hezký den.

Re: Vzkaz z WWW

Dobrý den, pleť si můžete otestovat v lékárně Pekařská nebo na kožním oddělení Vojenské nemocnice Brno. Obě místa mají plný sortiment výrobků SynCare. Hezký večer Petr Svoboda

SynCare

odpovězeno
Vzkaz z WWW

Dobrý den,prosím vás,bylo by možné mi zaslat informace o novém bakalářském studiu péče o tělo?Nemohla jsem se dostavit na přednášku pana doktora Svobody v Pardubicích a na netu jsem to nikde nenašla.Děkuji Sopkovičová

Re: Vzkaz z WWW studium

Dobrý den, studium by se mělo otevírat na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. První informace o něm budou k dispozici na webu této fakulty: http://www.muni.cz/fsps koncem ledna. Jedná se o studium bakalářské, zatím pouze v denní formě. Hezký den Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

Vzkaz z WWW

Dobrý den, hledám možnost fotodepilace v Brně. Provádíte ji? Děkuji za zprávu, přeji hezký den, Dana Sklenářová

odpovězeno
100% Retinol

Dobrý den!Mám takový problém. Už se mi stalo podruhé, že během měsíce používání mi začal Retinol houstnout a úplně zhoustnul...jakoby se zkazil. Nemám ho v teple a uzavírám ho víčkem.Nevím co s ním je. Poté ho dál nemůžu používat i když ho tam mám ještě půl tuby.A musím ho vyhodit.Co s tím? Díky za radu.

Re: 100% Retinol

Vážená paní Neubauerová, 100% Retinol by měl být v teple, alespoň ne v chladu. Při těchto teplotách tuhne a krystalizuje. Je to ovšem vratná reakce. Před aplikací můžete lahvičku nechat na chvíli v teplé vodě a retinol se vrátí do své původní podoby. Nejvhodnější teplota pro skladování je kolem 25 C a ne na přímém slunci. Rozhodně 100% Retinol nevyhazujte, byla by to velká škoda, je zcela funkční. Hezký zbytek dne Soňa Vinkláriková sona@syncare.cz

SynCare

<< 207 | 208 | 209 |

210

| >>