Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Salonní péče v zimě aneb vyplatí se kosmetičkám sledovat počasí? II. část

Salonní péče v zimě aneb vyplatí se kosmetičkám sledovat počasí? II. část

Kosmetické služby představují praktickou činnosti na poli péče o zdraví pokožky. A právě proto musí být pečlivě přizpůsobeny nejen individuálním potřebám zákaznic a zákazníků, ale také ročnímu období, ve kterém je ošetření prováděno. Naše zkušenosti ukazují, že zima s sebou přináší nejvyšší procento případů podráždění pleti po kosmetickém ošetření. I z tohoto důvodu je nezbytná uvážlivá volba typu přípravků.

 

Kosmetická zimní péče SynCare

Kosmetické přípravky jsou u naší značky zaměřeny jak na komplexní salonní péči, tak na domácí ošetření. Především u suché a zralé pleti je vhodné v zimě počítat s tím, že se projeví jejich zvýšený sklon k citlivosti

 

Suchá a dehydrovaná pleť

Odlíčení a čištění: Nejvhodnější je čisticí a odličovací mléko (171), jehož zbytky odstraníme Tonikem hydratačním (151).
Intenzivní výživná péče: Do pleti zapracujeme celé balení 1,54 ml Micro Ampoules Cellular Hydrating (3115, 30115).

Masky pro zvýšení účinku sér: Volíme bohatou BioMineral hydratační masku zjasňující (303, 813), která dodá pleti výživný vitamin E a regenerační vitamin A. Ochranná ukončovací péče krémy: Je vhodný především Krém na suchou pleť denní CPK (204, 798).

 

Mastná a smíšená pleť

Odlíčení a čištění: Nejvhodnější je čisticí a odličovací mléko (171), jehož zbytky odstraníme Tonikem zmatňujícím (152).
Regulace tvorby mazu: Sérum adstringetní (108,708). Masky šetrně regulující tvorbu mazu: Maska stahující (150, 750) představuje šetrnou variantu čištění suché pleti se sklonem k zvýšené citlivosti.
Ochranná ukončovací péče krémy: I mastná pleť v zimě vyžaduje ochranu, avšak bez nadměrného promašťování pokožky. Proto používáme Krém na mastnou a smíšenou pleť denní CPK (203, 797).

 

 

 

Pleť +35

Odlíčení a čištění: Volíme mezi Micelární čisticí pěnou (174) nebo čisticím a odličovacím mlékem (171). Výživná péče séry: Pro salonní péči doporučujeme 100% Retinol, který v zimě poskytuje výbornou antioxidační výživu (129).
šetrná regenerační péče: Doporučujeme bohatou OXYGENIA O2 krémovou liftingovou masku CPK (157, 757). Výživná ukončovací péče krémy: Pleť +55 potřebuje v zimě především pravidelnou výživu, kterou poskytuje Denní krém 100% kyselina hyaluronová (190, 790).

 

Pleť+55

Odlíčenía čištění: Pleť +55 bývá současně citlivá, a proto doporučujeme čisticí emulzi (310, 810). Pro následnou tonizaci a dočištění doporučujeme Zklidňující a výživné tonikum (311, 811).
Rejuvenační péče séry: Sérum mořské liftingové (302, 702).
Intenzivně regenerační masky: MACADAMIA maska výživná CPK (133, 733).
Intenzivně výživná ukončovací péče krémy: Na závěr kosmetického ošetření zvolíme bohatý zpevňující regenerační krém – RENOVIA noční výživný krém (100, 700).

Zpět na přehled článků
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace