Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

SynCare má antiperspirant bez hliníku

SynCare má antiperspirant bez hliníku

Legendární Hliník se kdysi přestěhoval do Humpolce, avšak z našeho antiperspirantu zmizel hliník zcela, respektive nikdy v antiperspirantu Soft Body Roll-On nebyl. A to je dobře! Antiperspiranty patří k moderní době. Kdo by se chtěl dnes chtěl zbytečně potit. Jejich použití zdaleka není vyhrazeno pouze pro horké letní dny, ale staly se běžnou součástí v práci, při společenských událostech i volné zábavě. Ze speciálního kosmetického přípravku se stal standardní, často denně používaný prostředek. I proto je důležité, aby antiperspiranty byly maximálně bezpečné.

Hliníku, pryč!

Antiperspirační účinek – proti pocení – je u antiperspirantů často zajišťován solemi hliníků, které mají stahující účinek na vývody potních žláz. Výsledek je rychlý – po určitou dobu se nepotíte. Avšak chemický prvek hliník je v posledních letech v hledáčku toxikologů z důvodu možných nežádoucí účinků na zdraví člověka.

V antiperspirantu Soft Body Roll-On žádný hliník není, a přesto skvěle omezuje pocení.

Vývojové oddělení společnosti Syncare Plus, s.r.o. vyvinulo antiperspirant Soft Body Roll-On na bázi komplexní soli zinku, což umožnilo zcela vyloučit prvek hliník. Navíc zinek prokazatelně snižuje riziko podráždění kůže, které je například v podpaží vysoké.

Antiperspirant Soft Body Roll-On také redukuje nepříjemný tělesný pach.

 

Ve videu se dozvíte mnoho užitečných informací o pocení a antiperspirantech.

 

Kombinace extraktu zeleného čaje a šetrné antimikrobiální složky omezuje růst mikrobů, jejichž rozkladná aktivita v místě pocení je hlavní příčinou nepříjemného pachu.

Antiperspirant Soft Body Roll-On mohou používat také děti.

Dermatologické testy prokázaly, že antiperspirantSoft Body Roll-On je nedráždivý pro pokožku, a tudíž jej mohou bezpečně používat všechny věkové kategorie, včetně dětí.

 

118

Antiperspirant Soft Body Roll-on

  • bez hliníku
  • bez alkoholu
  • nezanechává bílé skvrny
  • účinek přetrvává až 24 hodin

Více informací 

 

 

 

 

 

  

Zpět na přehled článků