Chcete více informací? Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Sada proti rozšířeným cévkám DECONGENESIA

  • 1 kus
  • 1 084 Kč
  • ks
  • kód 627
  • skladem

Sada obsahuje: Zklidňujicí maska CPK, DECONGENESIA sérum, DECONGENESIA CC krém. V sadě jsou výrobky v klasickém spotřebitelském balení. Objemy nejsou nijak zmenšeny. V ceně sady je dárková taška se zipem.

EAN

Pro přístup k souborům musíte být přihlášeni.
Pokud nemáte vytvořený účet, registrujte se zde.
 • sada zilky letak
 • foto 627
 • Pro hodnocení výrobku musíte být přihlášeni.
  Pokud nemáte vytvořený účet, registrujte se zde.
  odpovězeno

  Dobrý den, zakoupila jsem si tuto sadu. Nikde jsem ale nenašla jak a kdy každý produkt používat? CC krém předpokládám každé ráno pouze na postižená místa a na to hned aplikovat make-up? Sérum se používá zase naopak každý večer na odlíčenou pleť a na to hned masku? po 10 minutách odlíčit a použít noční krém, který používám? Tento rituál 90 dní? Díky za rychlou reakci.

  Dobrý den, Sérum používejte ob den na postižená místa pod krém vždy ráno. CC Decongenesia krém se používá na celý obličej ráno a následně můžete aplikovat make-up. Zklidňující maska se používá 1x až 2 x týdně, nanesete na 15 až 20 minut. S pozdravem

  Petra Hoffmanová

  odpovězeno

  Dobrý den, zakoupila jsem poprvé sadu na žilky,nikde jsem nenašla popis, jakmji přesně používat. ten krém je pouze na postižená místa? takže nepoužívat na celý obličej??

  Odpověď na příspěvek č.3296

  Moc se omlouváme, tento dotaz nám propadnul filtrem. Krém se používá na místa rozšířených cévek + lem 1 cm. Nejlépe používejte krém 1x denně ráno a na něj aplikujte váš krém či make-up.

  Petr Svoboda

  Dobrý den, balení přípravků v sadě je stejné jako při objednávce u jednotlivých kusů.

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na totéž - jestli je objem jednotlivých produktů v této sadě stejný jako u volně prodávaných (tzn. 75 ml u krému a 15 ml u séra). Děkuji.

  Dobrý den, je obsah krémů v sadě stejný jako u jednotlivě nabízených krémů? Děkuji Friebelová

  odpovězeno

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi krémem Decongenesia, který prodávate samostatně a krémeme Decongenesia, který prodáváte v sadě Decongenesia. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, žádný rozdíl mezi krémy není.

  SynCare


  Nový příspěvek

  *
  *
  Kontrola proti spamu
  * Povinné položky
  Jméno nemusíte uvádět. Uvedený email nebude zveřejněný, slouží pouze k odpovědi na Váš dotaz.